Загорнуто флеш-накопичувач у пральній машині, що робити

Table of Contents

Що робити, якщо ви не зможете вийти з флеш-накопичувача необхідна інформація

Якщо після сушіння картки пам’яті не відкривається, але на ньому є важливі документи, є спосіб відновити всі дані самостійно. Спеціальна програма прийде до порятунку.

 • Завантажте відповідне програмне забезпечення до комп’ютера. Є ще багато інших (Transcend JetFlash Online Recovery, D-Soft Flash Doctor, Flash Memory Toolkit та DR.).
 • Встановіть та запустіть програму. Після того, як екран буде запущений для відновлення файлів.
 • Позначте бажані рядки. Ви можете вибрати один або все. Чим більше даних, які ви хочете відновити, чим довше процес буде тривати.
 • Натисніть “Пуск”.
 • Після того, як з’явиться підготовлений список файлів для відновлення. Ви повинні натиснути “Відновити”.
 • Вкажіть місце збереження файлу.

Після часу ви можете перевірити результат.

Майте на увазі, що деякі файли на флешці відновлюються не повністю. Така неприємність більше не в змозі попередити або виправити.

Отримання до маніпулювання

Додайте новий диск у розділі контролера SCSI

Важливий. Не потрібно вимикати VM перед додаванням жорсткого диска

Для цього існує спеціальна технологія гарячого додавання та гарячого видалення.

 • Підключіться до VM через RDP або просто відкрийте консоль. Йти до дисків. Якщо новий на сайті, то ми робимо все правильно. Перевірка онлайн, чи є вона. Якщо ні, ви його виправляєте, як і раніше, закликаючи контекстне меню. Монтаж та листи наших розділів не мають, потрібно виправити цей бізнес. Натисніть на будь-яку з розділів за допомогою правої кнопки та виберіть пункт “Змінити букву диска або шлях до неї”. Виберіть будь-який безкоштовний.

USB-просування в Virtual Machine Hyper-V закінчиться, тепер ми можемо використовувати його для ваших цілей.

Важливий. Ми безумовно перевіряємо, що жодних додатків не використовують наш пристрій, перш ніж фізично видалити його

В іншому випадку ймовірність втрати важливих даних та документів.

Що робити, якщо ви не зможете вийти з флеш-накопичувача необхідна інформація

Якщо після сушіння картки пам’яті не відкривається, але на ньому є важливі документи, є спосіб відновити всі дані самостійно. Спеціальна програма прийде до порятунку.

Вам потрібно діяти на етапах:

 • Завантажте відповідне програмне забезпечення до комп’ютера. Є ще багато інших (Transcend JetFlash Online Recovery, D-Soft Flash Doctor, Flash Memory Toolkit та DR.).
 • Встановіть та запустіть програму. Після того, як екран буде запущений для відновлення файлів.
 • Позначте бажані рядки. Ви можете вибрати один або все. Чим більше даних, які ви хочете відновити, чим довше процес буде тривати.
 • Натисніть “Пуск”.
 • Після того, як з’явиться підготовлений список файлів для відновлення. Ви повинні натиснути “Відновити”.
 • Вкажіть місце збереження файлу.

Після часу ви можете перевірити результат.

Майте на увазі, що деякі файли на флеш-диску не повністю відновлені. Така неприємність більше не в змозі попередити або виправити.

Поданий флеш-накопичувач, що робити?

Тільки кілька годин тому я отримав весело запитання на сайті. Один молодий чоловік захоплений своїм бізнесом у повсякденному житті, розпочав свої джинси на прання, і забув ваші кишені. Як ви вже здогадалися назва статті, він забув у кишені флеш-накопичувача, який був наповнений речами. Я знайшов це природно лише після миття та бути моїм абонентам, задав питання, щоб зараз зробити з цим флеш-накопичувачем? Як правильно зробити пристрій, щоб продовжувати працювати протягом багатьох років.

READ  Чи можна стерти килими у пральній машині

Що робити, якщо я склав флеш-накопичувач?

Я не думаю, що кожен натрапив на таку смішну ситуацію, але я впевнений, що кожен зацікавлений у тому, що вам потрібно зробити, якщо ліхтарик все ще постулюється?

Я вперше хотів написати хлопця, вони можуть мати речі, щоб перевірити, перш ніж мити, інакше документи можуть бути загорнуті.

Або метал, які предмети потраплять, і автомобіль промиває для ремонту. Але я трохи думав, я зрозумів, і насправді, в такій ситуації може бути кожен.

І, природно, вирішив негайно написати хлопця, що робити, коли він не підключив свій сплетений USB-флеш-накопичувач до комп’ютера.

Отже, існують дуже прості правила, що кожна людина просто повинна знати. Якщо раптом, ви потрапили в Flash-накопичувач USB, то, перш за все, не потрібно намагатися дотримуватися його в комп’ютер. Я впевнений, що більшість точно такі ж, як ніби.

Тест USB памяти Flash Kingston DataTraveler Kyson [DTKN/64GB] 64 ГБ программой h2testw

Пам’ятайте. флеш-накопичувач для будь-якого випадку вологи, щоб підключитися до обладнання, ні в якому разі не може.

Вода є відмінним провідником, і якщо ви не дотримуєтеся техніки безпеки, ви можете спалити не тільки флеш-накопичувач, а й комп’ютер, і якщо вам дуже пощастило, то електрика в будинку можна виправити.

Прохолодна перспектива не відповідає? Взагалі, не в дитячих садках, тому для початку не погіршуйте ситуацію і не керуйте вашим ліхтариком ніде.

Тепер наше головне завдання. висушити ліхтарик, ви навіть можете використовувати фен.

Сухий, поки не буде ніякого натяку на вологу, а також у сковороді або засуньте в мікрохвильовій печі, ви також не потребуєте.

У найпростішій версії ви можете уважно витерти пристрій і покласти у сухий місце, але не до підвіконня, де будуть прямі сонячні промені та залишити кілька днів.

Через пару днів ви можете взяти свій диск і спробувати увімкнути комп’ютер, щоб перевірити, швидше за все, це буде добре. Зазвичай, з першим промиванням флеш-накопичувача не провалюється, але є різні ситуації, і якщо ви промиваєте при високій температурі, то шанси на отримання робочого обладнання після сушіння зменшуються кілька разів.

І якщо ви підійдете до цього випадку більш серйозно, можливо, ви розумієте, що краплі води можуть сприяти окисленню контактів всередині флеш-накопичувача, і щоб уникнути необхідності ретельно розбирати флеш-накопичувач і більш ретельно протріть всю рідину. І навіть краще мити трохи в спирті, а потім витріть сухий. Навіть якщо алкоголь залишається трохи, він швидко випарюється, і ви вже можете перевірити роботу вашого ліхтаря на будь-якому пристрої приблизно на 15-20 хвилин.

Подано флеш-накопичувач у пральній машині. Що робити?

Якщо ви дотримуєтеся виклику вашого мозку, то, швидше за все, всі ваші дані будуть збережені, флеш-накопичувач триватиме ще один рік вірно.

Висновок: Що робити, якщо я загорнув флеш-накопичувач?

 • Не підключайте флеш-накопичувач до джерела живлення.
 • Ретельно висушити або промити спиртом і витріть.
 • Перевірте лише після повного сушіння та відсутності рідини.

Дивіться, що вам потрібно зробити, якщо я поклав флеш-накопичувач?

Я сподіваюся, що ви всі пам’ятаєте і не прокидайтеся дурними. І найголовніше, перш ніж кидати одяг у пральну машину, обов’язково перевірте ваші кишені. Напишіть відгук, поділіться забавними ситуаціями.

READ  Помилка hei у пральній машині Samsung

Рекомендації професіоналів

Спеціалісти та товариші в нещасті рекомендують реанімувати USB-диск після промивання, щоб дотримуватися наступних правил:

 • Після виявлення загорнутої флеш-накопичувачів, він повинен бути прохідний. Водонепроникні моделі після сушіння будуть працювати. Але основний стан при підключенні такого носія. роз’єм повинен бути сухим.
 • Це приходить на розум перше, коли я вимив флеш-накопичувач. вона сушить її. Складна модель повинна ретельно відкрити справу, розкласти компоненти, сушіння кожної частини. Неперевершені моделі рекомендуються покласти на теплий акумулятор протягом декількох днів, для безпеки варто прокласти радіатор з рушником, який і викладає народжений пристрій. Якщо погода дозволяє поставити флеш-накопичувач на підвіконні під сонячні промені.
 • Якщо немає часу, щоб чекати, ви повинні використовувати фен, температурний режим якого не повинен перевищувати 1200-х років. При екстремальних температурах є ризик втратити наявні на носії дані.
 • Після ретельного сушіння ви можете спробувати пристрій для підключення до комп’ютера, ноутбука, планшета, переконавшись, що вони зіпсовані.

Найчастіше, якщо все це зроблено правильно, продуктивність ліхтарів залишається незмінною.

Що робити, якщо ви були складені в пральну машину

У суєті ми часто забуваємо про безпеку важливих дрібниць. З розвитком прогресу пристрої стають менш і меншими, наприклад, флеш-накопичувачі з великою кількістю важливої ​​інформації втрачаються, як голка в сінах.

Втрата її. це ганьба, і ще гірше, якщо він був загорнутий у кишені джинсів. Ось у руках, і що робити? Давайте зрозуміємо.

загорнуто, флеш-накопичувач, пральній, робити

Як тільки ви знайшли це, існує кілька варіантів для подальших дій:

 • Реанат самостійно, ви повинні розглянути всі можливі способи;
 • Зверніться до служби, магістри пропонують широкий спектр послуг, серед яких є відновлення даних;
 • викинути, банальний і неприємний шлях. Скористатися просто вивчення того, що станеться у разі невдачі перших двох.

Що категорично неможливо зробити

Коли реалізація приходить, що проблема сталася, перш за все, не повинна бути панікою. Доведено, що це не призводить до нічого хорошого. Існує три важливі “неможливі”, у порятунку будь-якої техніки, яка впала у воду:

 • Контакт з електрикою. Ні в якому разі, ви не повинні вставити флеш-накопичувач до комп’ютера! Такий контакт легко зіпсується не тільки складеним об’єктом, але і сам пристрій. Вода може закрити контакти, а ремонт буде потрібно системним блоком.
 • Тепло. При сушінні, ви не можете використовувати фен та гарячі акумулятори. це може платити плату. Нехай флеш-накопичувач лежить довше з теплим або прохолодною температурою.
 • Механічний вплив. Третя заборона. не трясуйте його, в спробі розливати воду. Краще спокійно відкривати або залишити на рівній поверхні.

З вищезгаданих заключень залежить, чи буде флеш-накопичувач, якщо ви миєте його в пральну машину.

Факти в цифрах

Згідно з відгуками користувачів, які приїхали до подібної ситуації, є кілька фактів:

 • не менше 1 години. ви повинні висушити флеш-накопичувач після промивання;
 • Не більше 40 градусів. середня температура, в якій інформація може бути збережена.

Є 2 види дисків. з складанням і неінтензованим корпусом. Перший погляд може бути ретельно висушений, а другий. це часто водонепроникний.

Подано флеш-накопичувач у пральній машині. Що робити?

Власники зразків преміум класу від виробників брендів пощастило. Такі флеш-карти вже захищені від води та мають гарантійне обслуговування. Продукти не відрізняються відмінною якістю. У цьому випадку головне завдання полягає в тому, щоб перевести файли іншим носіям.

Що робити, щоб відновити флеш-накопичувач

Щоб почати з того, ви повинні спробувати відновити USB-флеш-накопичувач вдома. Є багато способів, але ви можете використовувати кілька, і це буде знову працювати:

загорнуто, флеш-накопичувач, пральній, робити
 • Зануритися в спирт. він випарюється через 15-20 хвилин, залишаючи поверхню без надлишкової вологи.
 • Вода з паперовими рушниками.
 • Зробіть контакти з м’якою зубною щіткою.
 • Залишайте висихати прямі сонячні проміжки протягом декількох годин.
 • Якщо випадок складається, треба сушити кожну частину окремо.
READ  Де залишити зникну в пральну машину

Навіть якщо інформація передбачає терміновість, то вставте фіксований середовище на комп’ютер або ноутбук краще після дня після інциденту.

Навіть якщо раз загорнуто флеш-накопичувач, зв’яжіться з водою призведе до незворотних наслідків. Слід розуміти, що через кілька місяців продуктивність у будь-якому випадку погіршиться. Причиною є окислення контактів та чіпів, завдяки яким пристрій відмовиться працювати в найбільш уповноваженому моменті.

Інтернет. один з найкращих методів зберігання інформації. Всі важливі документи та мультимедійні файли, якщо це можливо, варто дублювати у хмарному сховищі. Що станеться з ними? Вони будуть залишатися з вами після будь-якого миття і в непередбачених ситуаціях.

Звернення до фахівця

Вам потрібно звернутися до сервісного центру, якщо телефон не включається після сушіння, або працює з розладами. Майстер повідомив, що сталося з пристроєм, і які заходи були прийняті для відновлення.

Фахівці мають професійні фонди, які є безпечними та ефективно дозволяють очистити окисну плату.

Мед з доступом до сервісного центру не потрібно. Чим довше пристрій буде піддаватися хімічній речовині, тим вище ймовірність руйнування:

Якщо деякий пункт був пошкоджений нарешті, то його потрібно замінити. Найдорожче у ремонті є iPhones. Заміна деталей оригіналів може зробити 10 000 або більше. Китайські екрани, мікрофони або роз’єми дешевші, починаючи від 5000. У семінарі вам потрібно вказати всі питання заздалегідь. Перед тим, як спеціаліст надходять до ремонту, він повинен повідомити власника його вартості. Іноді дешевше купувати новий телефон, ніж відновити заклинання.

Надання смартфона до діагнозу, потрібно уточнити його та багато іншого.

Компьютер не видит флешку. Что делать

Що станеться з флеш-накопичувачем, якщо ви витираєте його в пральну машину?

Флеш-накопичувач, який потрапив у пральну машину, погіршується. вологий і механічно пошкоджений. Буде працювати накопичувальний пристрій після змочування? З правильним відновленням картки пам’яті може працювати як раніше, але деякі моменти можуть вплинути на його операцію. Це:

 • Тривалість миття в пральній машині;
 • Склад прального порошку та інших коштів;
 • Температура, при якій відбулася миття;
 • жорсткість води.

Що стосується механічного експозиції, то все може статися тут. При максимальній швидкості, елементи флеш-приводу легко зникають, контакти пошкоджені. Це може призвести до неможливості відновити файли (повністю або частково) і запобігти використанню флеш-накопичувача в майбутньому.

Рекомендації професіоналів

Спеціалісти та товариші в нещасті рекомендують реанімувати USB-диск після промивання, щоб дотримуватися наступних правил:

 • Після виявлення загорнутої флеш-накопичувачів, він повинен бути прохідний. Водонепроникні моделі після сушіння будуть працювати. Але основний стан при підключенні такого носія. роз’єм повинен бути сухим.
 • Це приходить на розум перше, коли я вимив флеш-накопичувач. вона сушить її. Складна модель повинна ретельно відкрити справу, розкласти компоненти, сушіння кожної частини. Неперевершені моделі рекомендуються покласти на теплий акумулятор протягом декількох днів, для безпеки варто прокласти радіатор з рушником, який і викладає народжений пристрій. Якщо погода дозволяє поставити флеш-накопичувач на підвіконні під сонячні промені.
 • Якщо немає часу, щоб чекати, ви повинні використовувати фен, температурний режим якого не повинен перевищувати 1200-х років. З екстремальними температурами існує ризик безповоротно втрачених даних на перевізника.
 • Після ретельного сушіння ви можете спробувати пристрій для підключення до комп’ютера, ноутбука, планшета, переконавшись, що вони зіпсовані.

Найчастіше, якщо все це зроблено правильно, продуктивність ліхтарів залишається незмінною.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS