Залізна піч для ванн роблять себе

Table of Contents

Металева ванна духовка робить це самостійно

Обладнання для обличчя Подібні: Деякі віддають перевагу цегляну камеру, складену професійним майстром, а інші душі, розроблені власними руками металевої печі.

Останній варіант є економічним, оскільки він може бути виготовлений з здорових матеріалів самостійно.

Особливості дизайну, малюнки

Існують різні типи опалювальних пристроїв цього типу, вони об’єднуються загальними структурними елементами:

Нанесення металевої печі для ванни (вид спереду, бік) та зображення пристрою у готовій формі.

 • Камера печі зазвичай виконується окремою коробкою достатньої товщини (принаймні 5 мм), що складається з самої теплової камери та зварює конструкцію висувного ролика. З печі відокремлюється сталевою сіткою з великими клітинами. На додаток до збору сажі, Ashpan виконує функцію постачання повітря до волоконної камери, тобто створює тягу.
 • Кам’янка металева кошик для каменів, найчастіше розташовується прямо над вершиною для кращого розігріву. Kamenka є двома типами: відкритим, забезпечуючи зручне створення пари або закриті, розташовані всередині печі.
 • Водяний танк може бути розташований поблизу Кам’янки і над ним. Зазвичай резервуар з водою постачається спеціальним краном, який живить воду в гарячі камені; це забезпечує формування пари.
 • Димохід робить продукти згоряння, дим і гаряче повітря на вулицю, також створює тягу.

Нанесення купальної плитки металу: обробляється кожна деталь пристрою, розміром вказані.

Металеві печі мають велику кількість при роботі, інтенсивне тепло може принести дискомфорт у паровій кімнаті, а гаряча поверхня викликана опіками. Тому такий тип пристроїв, як правило, викладений каменю або цегли, крім захисту від тепла, екран разом з Кам’яною виступає як тепловий привід. Після того, як вийде духовка, цегельний екран буде нагрівати повітря протягом тривалого часу під час водіння пари після його використання.

Існує ще один загальний спосіб зменшення занадто сильної тепла з печі: охолоджувальна камера викладена з внутрішньої камеру (вогнетривкої) цегли. Цей метод називається підкладкою і має свої мінуси. Перегрітий повітря, що потрапляє в димохід, може викликати вогонь. Тому, якщо виконується підкладка димохідної камери, рекомендується встановити нагрівач над ним для поглинання частини тепла.

Окрема фундамент

Фонд для масивної залізної печі

Незалежно від того, що ви вирішили використовувати, важливо, щоб окремий фундамент був закладений під духовкою. Це робиться для того, щоб зменшити навантаження на прагнення, а також запобігти можливості запалювання від підлоги, а згодом всієї ванни.

База повинна бути розрахована на етапі проектування. Це дуже важливо, тому що у випадку використання ворсувальної фундаменту рекомендується розмістити додатковий елемент підтримки під нагрівач. Коли вся будівля готова, це не буде можливим. Але з кожної ситуації є вихід, і ви можете зробити бетонну резервну копію. Для цього вимагати наступне:

 • Точно під місцем розташування печі, яма глибини 50 см. Його розміри повинні перевищувати довжину і ширину плитки на 5-10 см.
 • Дно піщаного шару становить 10 см. Це добре трав’яне, після того, як це змочене водою. Після сушіння, потрібна сума посуду і трамваю.
 • Металевий загибель зроблений і складений на цегли. На високій висоті решітки потребують двох (більше 80 см). Ви можете зробити конкретну базу до певного рівня, а решта повинна бути цегляною.
 • Опалубні щити вибиваються з дошки. Бажано, щоб між дошками немає розриву. Якщо можливо, краще використовувати ламіновану фанеру, то дизайн буде з плавним кінцями.
 • Розчин виливають всередину і є хорошим турботом. Краще зробити це з вібратором, щоб заповнити всі слоти та порожнини.
 • Підніміть фундамент необхідний для декількох сантиметрів над рівнем першого поверху.
 • Гідроізоляція з кавою або байкету складається з вище, щоб відрізати вологість з печі та всередині кімнати.

Домашні печі для російської лазні

Що ще магнати при побудові печі для російської парової кімнати? Що мають нагріти металеві стіни, щоб зберегти температуру в межах необхідного 60-65 ° С нереально. Обов’язково перенасете. У той же час з стін печі є жорстке випромінювання, і є важко. Проблема вирішується двома способами:

  Підкладка. Всередині печі поміщають термостійкі цегли (шамот на кам’яному розчині). Можна покласти його на край, потім товщина підкладки становить 6 см, і ви можете знайти вузький шамот з репіль 3 см. У будь-якому випадку, металеві стінки трохи смокчуть, основною енергією спрямована на нагрівання нагрівання. У цьому випадку необхідно негайно спроектувати печі збільшення розміру, враховуючи, що значна кількість її зайнята підкладка. Мінус цього варіанту є дуже високою температурою диму, а отже, висока пожежна небезпека. Виведення, щоб вибрати більшу частину енергії у диму. Найпростіша версія нагрівача або резервуар для води на трубі. Варіант більш ускладнюється нагрівальним клапаном, в якому подається дим безпосередньо з печі, а охолоджується в лабіринті щита, він має не більше 80-120 ° С на виході.

Ванна печі 530 Труби!!!

Все ще варто говорити про шви. У домашніх печах, виготовлених з металу (на заводі, в принципі теж) часто горіння починається з швами. У виробництві цієї проблеми обхід за допомогою вигнутих конструкцій. У верхній частині шви намагаються уникнути. У виробництві духовки для ванни з вашими руками, ви навряд чи можна згинати металевий лист товщиною 6-10 мм, тому залишається лише одне, щоб зробити шви як високу якість.

Кам’янка: який розмір і де

Необхідна кількість каменів залежить від обсягу паринки (за умови, що ванна нормально). У різних джерелах існують різні рекомендації з великою або меншою кількістю від 20 до 40 кг на 1 м 3. В принципі, тим більше каміння, тим легше отримати необхідну кількість пар, але за умови, що плита має достатньо сил, щоб нагріти їх.

Проблема в тому, що камені різної породи мають різну щільність, і, отже, однакова маса займає інший обсяг. В принципі, для середньої заробітної плати 12-14 м 3. Розміри нагрівача приблизно, як: 304030 мм. Параметри можна трохи змінити, робити ширше / вже / вище, див. Дизайн печі.

Кам’янка може бути різною формою і розміром

Співвідношення обсягу печі до обсягу нагрівача є складним розрахунком теплотехніки, який навіть не всі тепло інженером для затискання. Набагато легше використовувати готові креслення або експериментально визначені пропорції. Як мінімум, обсяг, вільного від вогню, не повинен бути меншим. Краще, ще більше близько 30-50%.

Трохи про те, яка частина печі найкраще мати коробку для каменів. Всі вже давно прийшли до висновку, що найвища температура у верхній частині і на задній стіні. Ось у цьому місці, і має сенс знайти контейнер. По-перше, частина термічного навантаження з печі печі зніме, по-друге, камені добре підігріті.

Не для служби Кам’янки, і що вода повинна якось піти туди. Люк служби повинен бути розташований таким чином, щоб ви могли досягти без будь-яких проблем з вашою рукою до найдальшого краю. І потік води глибоко в кам’янку, щоб організувати, щоб не спалювати. Зазвичай вставте трубку або систему труб, які розходяться по всій площині контейнерів для каменів. З боку кімнати ця трубка закінчується воронкою. Трубка складається каменями. Коли вода заповнюється в ній, вона розподіляється по поверхні нагрівача / каменях і випаровується.

READ  Як встановити нагрівальну рушник у ванній кімнаті

Малюнки домашніх ванних плит з металу

Ця піч призначена для парової кімнати 232,3 м. Приготований з листового металу товщиною 3 мм.

Металева піч для ванни з замкнутою нагрівачем

Щоб активувати горіння, до вулиці підключено додатковий повітряний канал. З інших розчинів жорсткості (куточків) зварюються до боків печі у верхній частині печі, щоб метал не бентонований з сильним нагріванням.

Наступна схема металевої печі для ванни виготовляється з подачею повітря до верхньої частини печі. Це так звані печі з газами. На задній стінці зварена плита металу. У розрив між цією пластиною і задньою стінкою печі за допомогою трубок-повітряних каналів служить повітря з під решіт. Це простий, вид пристрою вирішує два завдання відразу. По-перше, вона охолоджує задню стінку, зменшуючи ймовірність його перебільшення. По-друге, повітря подають у верхню частину, що нагрівається. Існують орієнтовані димові гази, нагріті до високих температур, більшість з яких горючі (до 80%). Коли ці гази змішують з підігрівом повітря, горючих речовин легкозаймиться, температура у верхній частині печі стає ще більшою, камені нагрівають до більш високих температур. В той же час (при використанні сухого дерева), паливо потрібне набагато менше. У цьому принципі були побудовані багато печей довгого горіння, але в купальних печах він почав використовуватися нещодавно.

Приблизно однакова модель, але без виживання, виконана в іншому форматі. Тут розміри не вказані, але легше зрозуміти пропорції та розташування різних елементів.

Об’ємна модель домашнього нагрівача з металу

У цьому випадку об’єм печі становить близько 130% від висоти нагрівача. Нормальне співвідношення. Димохід звільняється, що не завжди добре, може виникнути у труднощів у пристрої димоходу, він може продовжувати стельовий промінь. Так подумайте про розташування труби.

Навіть у середовищі закоханих ванн постійно проводяться: резервуар для опалення води в паровій кімнаті є хорошим або погано, що регулює вологість. Їх цей варіант задоволений. Інші кажуть, що ці пари важкі, і приносять танк у пральний офіс, а вода в ній тепло, будуючи теплообмінник у печі та з’єднується з танковими трубами. Наступна схема печі в металевій бані з водою.

Дизайн компетентного за допомогою іскри шляху димових газів довше, він залишається довшим у печі, краще нагрівати стіну. Якщо ви не хочете танка, ви можете покласти каміння на своє місце.

Цікавий варіант з танком, який знаходиться в задній частині печі. Димохід зміщується і проходить через танк. Висота резервуара велика, тепловий блок буде ефективною температурою димоходу на виході з бака BIG не буде точним.

Маленька плита з великим баком

Цікаво влаштована Кам’янка. Це не дуже велике, але для малих і середніх пілінів його гучності достатньо. Вона закриває кришку, що з одного боку не дуже зручно: закрити кришку після подачі води до каменів буде проблематично. З іншого боку, це зручно підтримувати.

Встановлення печі в ванні

Оскільки правильний пароплав завжди будується з дерева, основною вимогою при встановленні дерев’яного нагрівача. пожежна безпека. Щоб витримати це, дотримуйтесь простих правил:

 • Плити не можна поставити прямо на дерев’яну підлогу, і тільки на залізному листі, виступаючи вітрової скриньки до 70 см;
 • Стіни стін горючих матеріалів також повинні бути захищені від запалювання листами покрівельного заліза або міністра;
 • При встановленні нагрівача з рухом палива, отвір у дерев’яному розділі також обробляється негорючими матеріалами, як це робиться на фотографії;
 • Відстань від ізольованої труби димоходу до будівельних конструкцій з дерева. 38 см.

Канал для видалення продуктів згоряння до вулиці рекомендується зробити з бутерброд з подвійним рукавом з наповнювачем базальту. Часто для ізоляції димоходу, той же резервуар для води квадратної форми, побудований безпосередньо в перекриванні. Як правильно встановлена ​​плита у ванні, зображена на діаграмі:

Важливий. Не використовуйте в приміщенні ванних листів або шнур азбесту для теплоізоляції, він висвітлює пил, шкідливий для здоров’я.

Батяжка з труби за один день. Плита постійного горіння для ванн робить це сам найкращу печі

Печі є основним елементом будь-якої ванни. Якщо печі правильно вибирається, буде забезпечено швидке потепління, а створена пара буде високою якістю.

Не обов’язково купуйте печі в магазині, тому що ви можете зробити це своїми руками. Матеріали, що використовуються для його виготовлення, досить доступні, отже, з виготовленням металевої печі для ванни, не буде ніяких труднощів. Інструменти також вимагають найпростіших. Прикріплення певних зусиль, у вас буде повноцінна печатка ванни, яка зробить прийом парних процедур у ванні з приємною діяльністю.

Технологія, що складається з залізної печі з власними руками

У невеликій ванні, ви можете скористатися домашньою версією залізного нагрівача, розміри яких будуть повністю відповідні зоною підігріву. Як приклад, технологія збирання плитки печі діаметром 70 см і висотою 150 см. Аналогічний нагрівальний пристрій характеризується простотою виготовлення, легкістю експлуатації, тоді як воно вимагає невеликої кількості паливного матеріалу, щоб швидко нагріти ванну.

Матеріали для печі

Для самозбої печі підходить для чорного металу, товщина якої становить 0,5 см. Термін служби такого матеріалу становить від 6 до 10 років. Щоб зробити резервуар для вогню та водяного дерева, ви можете використовувати сантехнічний лист заліза.

Для роботи необхідно підготувати наступні матеріали:

 • Товщина листового металу 1 см.
 • Металева трубка з товщиною стінки 1 см, довжиною 160 см.
 • Труба для димоходу з товщиною стінки 0,5 см, діаметром 10 см.
 • Металевий стрижень товщиною 1 см.
 • Сітка для сміття.
 • Дверні петлі.
 • Дверний смітник.
 • Водний кран з закриваючою клапаном.

Інструменти

Для роботи з металевим дизайном потрібен відповідний набір інструментів:

Це також вимагатиме коштів для індивідуального захисту під час зварювання:

Покрокові інструкції для збірки ванної печі

Щоб самостійно зробити компактну металеву печі для приватної ванни, ви повинні дотримуватися наступної послідовності дій:

 • Труба нарізана на дві частини. 70 і 90 см.
 • Плутана камера розташована в нижній частині труби для зручності очищення від золи. У трубі виконується отвір 22 × 6 см. Металевий сегмент може бути використаний для виготовлення дверей для плутової камери. Над це ще одна отвір для укладання палива.
 • З зовнішньої сторони труби, петлі та платці для сміття зварені, а самі щоки монтуються на дверях. Далі двері встановлюються для підпорядкованої камери та завантажувального відсіку.
 • Коло діаметром 70 см і відповідне отвір у центрі для решітки. Заготовка зварена всередині конструкції печі вище підрозділу.
 • На задній стороні труби готують отвір для поливу нагрівач, а захисні двері встановлені.
 • Від підкріплення зроблено решіткою для прокладання каменів. Розміри решітки слід визначити на основі розміру каменів, які будуть використовуватися для печі.
 • Інший круглий заготовок діаметром 70 см вирізаний з металу, це робиться в ньому для труби димоходу так, щоб вона зміщена до задньої стінки печі. Далі зварена димар і коло під ним згори на дизайн.
 • Бак для води з меншої ріжучої труби, який зварюється до печі. Отвір для фіксації крана виконується в контейнері з використанням зварювання.
 • Ще один круглий заготовок готується з металу і нарізаний на дві частини. великий і менший. У більшій елементі зроблено димарне отвір. Після цього він покласти на верхню частину димоходу і зварена навколо отвору.
 • Напівкруглий менший елемент використовується як кришка для бака для води. Блокування до труби з дверними петлями.
READ  Як поставити автомобіль без фен і прасування

Важливий! Розмір домашньої металевої печі для ванни залежить від загальної пари. Такий агрегат може забезпечити нагрівання приміщення до 25 кубів. М.

Будівництво будинків

Сучасне відродження інтересу до баня, пов’язана з приголомшливим виявленням лікарів, які стверджує, що секрет російської мови, і в той же час виявляється фінська ванна. Наслідком цієї популяризації парової кімнати була бас-печі, зроблена власними руками. Це пов’язано з тим, що сучасний ринок все ще не може повністю задовольнити споживчий попит на печі для ванни, а також з необгрунтовано високою ціною зазначених агрегатів. Крім того, фінські та російські ванни є місцем не тільки для миття, а й для комплексних процедур охорони здоров’я, повністю відновлюючи енергетичний потенціал душі та тіла. Умови, створені при масовому виробництві, не дозволяють забезпечити поєднання конкретних локальних факторів, тому професійні знавці ванни часто вважають за краще побудувати банню самостійно, а не набуває фабрики, виготовленого на безликих стандартах.

Печі металева ванна: тематична тема

З незапам’ятних часів металеві печі були відомими конкурентами для традиційних цегляних одиниць, що є актуальним не тільки для приватних будинків, але й для ванн. Це пов’язано з їх безперечними перевагами, такими як швидке опалення та відносна простота установки, яка особливо актуальна для тих, хто планує зробити їх самостійно. Поряд з високою теплопровідністю та відмінними естетичними характеристиками, з ірраціональним використанням металевої печі або невідповідності всім нюансам у своєму самостійному виробництві, неможливо забути про ризик пожежі. У зв’язку з цим важливо дотримуватися всіх нюансів і зробити ванну плиту відповідно до інструкцій, запропонованих нашими фахівцями. Ви можете прочитати його, читаючи цю статтю.

Сучасні металеві печі: особливості дизайну

Найбільш проста модель домашньої металевої печі є так звана Буржуйка, що складається з коробки, оснащеного дверей і трубою. Їх недоліком є ​​те, що, незважаючи на відносно невелику термічну повернення, їх потреба в паливі надзвичайно висока. У зв’язку з цим вони вже давно вважалися невідповідним залишком минулого.

Що стосується сучасних металевих печей, вони стосуються більш високого класу безпеки. Їх виготовлення здійснюється з листового заліза, товщина якої не перевищує 4-5 мм. Крім того, вони оснащені спеціалізованою тепловою камерою, призначеною для закріплення каменю. Часто можливості їх дизайну дозволяють оснастити додатковий танк для води, обсяг якого досягає 70 літрів. Для забезпечення рівномірного нагрівання повітря в печі, а також зменшити його пожежну небезпеку, металева печі викладає вогнетривкі цеглини.

Важливий! Переважно з сучасними металевими печами, ви позбавите себе від будівництва основи високої сили. У цьому випадку буде достатньо, щоб виконати велику базу, яка може діяти цементну плиту, збільшити ефективну плитку, металевий лист або вогнетривкі цегли.

Особливості дизайну: 3 види печей для ванни

Якщо ми вивчаємо численні малюнки ванни печі з металу, можна зробити висновок, що існує кілька різновидів ванни печі з конструктивної точки зору:

 • Батяжні печі з замкнутою дизайном, завдяки компактністю яких вони вважають за краще встановлювати у невеликих ваннах сімейного типу. Для збільшення теплової здатності, конструкція зовнішньої та всередині побудована з червоною вогнетривкою цеглу. Блокування цеглин здійснюється за допомогою металевого кріплення. У середній частині печі встановлюється решітка для каменів;
 • Банні печі з відкритим дизайном характеризуються наявністю меншого танка, тоді як їхні храми відкриті. У зв’язку з цим, встановлюючи піч з відкритим типом у паровій кімнаті, ви надасте швидше приміщення. Збільшити теплоємність такої печі, камені покриті оцинкованою кришкою;
 • Комбіновані банні печі, у конструкціях яких виділяють паливне обладнання, оснащені двома клапанами, решіткою та плутаниною, двома насадками (діаметром 10 і 14 см), в яких відрізняються чотири отвори для труби та набережного коліна. Виробництво таких печей здійснюється з листів товщиною 3-5 мм;

Тип палива: 3 види печей для ванни

Відповідно до використовуваного палива, також виділяються кілька видів печей для ванни:

 • Деревні печі Найбільш раннє різноманітність печей для ванни з відповідними характеристиками. Вони вимагають великої кількості палива, а разом з цим потребують постійного та ретельного догляду. Однак є знавці таких печей, які воліють не поспішати чекати, поки вони не нагріваються, але потім повністю повністю насолоджуватися ароматичним теплом реального вогню;
 • Електричні печі Інший вид металевих печей. Вони складаються з металевого корпусу, оснащеного нагрівальним трубчастим нагрівачем та теплоізоляційними елементами;
 • Газові металеві печі для ванн Найбільш надійні та сучасні печі. Вони є залізними структурами, оснащеними термостатом, призначеним для регулювання потужності. Безпека дизайну також може не турбуватися, оскільки це передбачає наявність пристрою безпеки миттєво спрацьовує у випадку ослаблення газу.

Металеві печі: переваги та недоліки

Оскільки існують дві основні сорти бас-печей: цегла та метал, розглянемо основні характеристики останнього та їх переваги переповнені цегли. По-перше, як вже зазначалося, на відміну від стаціонарних цегельних печей, металевих агрегатів є більш мобільним та компактним варіантом, у зв’язку з яким вони ідеально підходять для встановлення в невеликих кімнатах. Що стосується виготовлення домашніх печей, то абсолютно необхідно виконувати свою установку на місці установки, ви можете створити його в будь-якому зручному для вас місці, а потім перемістити його на сайт установки. Є два основних типи металевих печей:

Параметр гарячої печі ідеально підходить для установки в епізодичних ваннах, наприклад, в країні. Незважаючи на те, що він швидко зігріває, не рекомендується використовувати в постійному використанні у ваннах, оскільки, з використанням такої печі, дуже легко вкрасти приміщення, що пов’язано з неможливістю контролювати її температуру;

Печі холодного типу ідеально підходить для встановлення в опалювальних приміщеннях. Вони, як і попередня версія, швидко нагріваються, однак, можливість перегріву виключається, оскільки вона оснащена системою контролю температури. Майже неможливо спалити про таку печі, оскільки його температура його стін рідко перевищує 50 градусів.

Переваги купальних печей з металу

Підсумовуючи, ми відзначаємо такі переваги:

Як зробити металеву печі для ванни зробити це самостійно

 • Малий розмір і мобільність конструкції викликає необхідність такої печі в невеликих ваннах;
 • Не потрібна попередня установка масивної фундаменту, достатньо обладнати легкий варіант фундаменту, який значно полегшує встановлення банової печі;
 • Особливості принципу роботи. На відміну від цегляних одиниць, металеві печі постійно горіють, у зв’язку з яким неможливо йти до ванни, попередньо їдять печі;
 • Низька ціна. На відміну від цегли, металева печі легко виготовляється, і не вимагає додаткових витрат. Шукальні схеми металевих печей з металу також не є труднощами, в Інтернеті та спеціалізованих журналах можна знайти величезну кількість креслень.

Недоліки купальних печей з металу

 • Швидке охолодження через нездатність накопичувати тепло. У зв’язку з цим необхідно постійно підтримувати спалювання палива в таких печах;
 • Нездатність витягнути великі кімнати;
 • Щоб запобігти розвитку впливу тепла під час перебування в кімнаті, необхідно встановити подвійні стінки при збереженні повітряного шару;
 • Через те, що пожежна безпека металевої печі значно нижча, ніж для цегляної печі, необхідно забезпечити, щоб внутрішнє покриття печі необхідна для забезпечення посиленого.

Форма печі для ванни: що звернути увагу на?

Незважаючи на те, що на перший погляд здається, що форма печі є неіснуючий параметр, продуктивність одиниці та зручність його роботи залежить від нього. Найбільш поширеними є циліндричні печі, горизонтальні та фігурні структури, однак, найбільш зручними для використання прямокутних одиниць є найбільш зручними.

Це пов’язано з наявністю кутових зон у них, що майже ніколи не подрібнювало. У зв’язку з цим він поширюється на таку думку, що така рамка зберігає форму печі. Крім того, формою печі визначає раціоналізм і однорідність нагрівання печі, оскільки максимальне нагрівання одного елемента допомагає зменшити нагрівання стіни, розташованої поблизу спалювання, що сприяє рівномірності нагрівання приміщення та Баланс теплового потоку. Крім того, механічна стабільність конструкції залежить від правильного нагрівання. Не важко простежити, наприклад, круглі та циліндричні печі менш стійкі до нагрівання, у зв’язку з яким їх стіни щільні, підкріплені. Висока стійкість прямокутної печі обумовлена ​​наявністю холодних куточків. Однак з часом втрата форми не уникає цього доказу.

READ  Скільки часу виходить фен із організму

Виробництво металевої печі для ванни: пошук можливих варіантів

Протягом багатьох років використання металевих печей для ванни пропонуються багато варіантів їх виробника. Одним з найпростіших варіантів є виготовлення металевої печі з залізної панелі, під час якої кришка та нижня частина бочок видаляються для утворення циліндра. Половина отриманого циліндра заповнюється цеглиною, що подається на краю, який згодом встановлюється зерновою сіткою. Отриманий вільний простір для двох третин заповнюється каменями, після чого встановлюється димар, а кришка саморобної печі покрита кришкою. Однак, незважаючи на простоту виготовлення, цей варіант вважається одним з найбільш незручних в експлуатації.

Якщо ванна характеризується невеликою площею, ви можете зробити компактну плиту з листової сталі, внутрішня поверхня якої викладає цегли. Розмір ванної печі з металу досить скромний і відповідає зоні нагріту. Стіни печі достатньо, щоб викласти половину цеглини, а димохід у кварталі. Ця піч не тільки легко виготовляється, але й надзвичайно зручно працювати, оскільки це не вимагає великої кількості палива та нагрівається протягом відносно короткого періоду часу.

Існує ще один варіант виготовлення кам’яної печі, для якої вам не потрібно використовувати цеглу. Цей метод також простий у виконанні та не надто дорогим з фінансової точки зору. Що стосується появи, це досить естетичне. Цей дизайн легко справляється з нагріванням попереднього банера, миття та фактично пари.

Необхідні матеріали та інструменти

 • Товщина листової сталі з 8 мм;
 • Металева трубка, товщина стінки якої досягає 10 мм, а діаметр становить 500-600 мм;
 • Стрижень, товщина якої становить 10 мм;
 • Решітка;
 • Шекольдс і двері для вогню, Кам’янка і розлючені. У випадку самозайнятих дверей, вам потрібні лише Чекальдс;
 • Водяний кран;
 • Близько 2 метрів труби, 90 см, з яких буде потрібно для вогню, 60 для резервуара, а решта 50 см для виготовлення вторинних деталей;
 • Болгарська та зварювання буде потрібно від інструментів.

Довідник з виробництва димоходу

На цьому етапі вам знадобиться велика різана труба.

Важливий! Дизайн дизайну передбачає наявність замкнутого нагрівача, і якщо вам потрібно сплеск у нього воду повинна бути відкрита до дверей.

Перш за все, труба вирізана, розміри якого становить 50 і 200 мм. Зсередини труби над отвором звареними кріпленнями для оцінки для цього потрібна металева пластина, оснащена вушками. Повне можна придбати у будь-якому конструкції або спеціалізованому магазині.

Далі, перейдіть до виготовлення вогню. Для цього необхідно зробити отвір розміром 250 на 200 мм. На вершині зварених кріплень, необхідних для встановлення нагрівача, діаметр якого повинен бути щонайменше один сантиметр. Також вони також можуть бути замінені на решітці з сітками, призначеними для круглих печей, які там можна використовувати.

З протилежної сторони нагрівача, вони роблять отвір, в якому виливається вода. Далі нагрівач наповнений каменю, наприклад, талко хлорит, діабаз. Виключено використання слюдержащих каменів, кремнезему та граніту.

У кришці, призначеному для пристрою, проводиться отвір для труби димоходу, після чого встановлюється сама труба. Незважаючи на те, що установка ванни печі можна вважати майже повним, експерти радять додатково встановлювати резервуар для води.

Для цього, решту, раніше не популярний шматок труби, в нижній частині якого кипить водний кран. Під час роботи печі диму, що проходить через трубу, вона буде поступово нагріватися, але його кипіння не відбудеться. Потрібно зробити кришку, призначену для опалення танка. Відповідно до діаметра труби використовується, підготуйте кришку і розрізайте його навпіл. У першій половині треба розрізати отвір під димохід, після чого вона зварює до Баку. Друга половина у процесі установки повинна бути обладнана петлями та ручкою, так що вільна частина кришки залишатиметься знімною.

Встановлення ванної печі: що звернути увагу на?

 • На установці печі для ванни необхідно подбати про батарею на будівництво ванни та на місці майбутньої печі, щоб відкласти фундамент з дрібним породою. Згодом подвійний рядок цегли розміщений на ньому та встановіть печі. Щоб збільшити пожежну безпеку пожежної безпеки, необхідно чітко виконати правила їх встановлення. Вони такі:
 • Найменша відстань від стіни до печі повинна бути принаймні один метр. Крім того, експерти рекомендують використовувати додатковий захист та встановлювати стінку фольги на печі, близькій до печі, оснащеної шаром ізоляції, що дозволяє запобігти перегріву дерева та його подальшого пожежі та його подальшого пожежі;
 • Не можна знехтувати та ізоляцію димоходу. Для цього рекомендується виготовляти з бутерброда, між зовнішнім та внутрішнім корпусом якого є теплоізоляційний шар;
 • Якщо дизайн вашої печі передбачає ліквідацію продуктів згоряння на трубі з металу, на місці стелі та труб, щоб забезпечити вузол стелі та проходження вузла.

Після завершення установки печі можуть бути синяними з цеглинами, які не тільки додаватиме естетику до появи печі, але також запобігає виникненню опіків. Крім того, у цьому випадку допускається ближче розташування печі до стіни.

Ми сподіваємось, що ми змогли переконати вас, що виготовлення металевої печі для ванни не така складна подія, а за допомогою цього посібника можна уникнути труднощів у процесі виробництва. Ми не заперечуємо, що цей дизайн не є єдиним способом виготовлення ванної печі, але це найлегше у встановленні та зручному для експлуатації.

Особливості процесу встановлення банної

Установка печі в ванні повинна піклуватися під час будівництва будівлі. На місці свого майбутнього розташування необхідно покласти основу, тип якого залежить від вибору опалювального будівництва. Тоді два ряди цегли закладені на основі і лише тоді печі встановлена.

З метою збільшення пожежної безпеки під час розташування домашнього металевого агрегату необхідно суворо дотримуватися правил її установки, які такі:

 • Відстань між стіною та печі повинна бути не менше 100 сантиметрів.
 • Потрібно обладнати додатковий захист і, для цієї мети, розміщення стінки фольги на структурі опалення, близька до нагрівальних структур, що мають шар ізоляції. Ці заходи дозволяють своєчасно запобігти перегріву дерев’яних елементів та їх подальшого пожежі.
 • Для ізоляції димоходу краще виробляти з бутерброда. Вона складається з двох труб різних діаметрів, між яким є теплоізоляційний шар.
 • Коли продукти згоряння планується відобразити на трубі з металу, у місці контакту стелі з димовою організовує спеціальний вузол.

Коли процес встановлення пристрою завершено, ви можете зробити цегельну обробку, яка запобігає можливістю отримання опіків і надання естетики. У цьому випадку печі дозволяється організувати ближче до стіни.

Вищезгаданий дизайн вважається одним з нескладних для встановлення та зручного в експлуатації.

Слід зазначити, що виготовлення опалювального блоку з металу не можна назвати занадто складним процесом. Щоб правильно виконати збірку та подальшу установку, перш ніж запустити роботу, доцільно знайти та переглядати зразок креслень залізних печей для ванни з вашими руками та вибрати найбільш підходящий варіант.

Скористаючись однією з них, можна буде уникнути проблем у виробництві сукупності.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS