Заправка нитки у швейну машинку Janome

Заправка нитки у швейну машинку Janome

1.Верхня нитка неправильно заправлена.2.Верхня нитка занадто сильно затягується.3.Голка нахилена або заблокована.4.Неправильно встановлена ​​голка.п’ять.Перед початком шиття обидва нитки не були зарезервовані назад і під

6.Після закінчення шиття тканина не була відведена назад.7.Номери нитки та голки не відповідають один одному.

один.Нижня нитка неправильно заправляється у тримачі бетону.2.Бобін затьмарений.3.Бобін пошкоджений, його обертання складно.4.Нитка слабо намотана на шпульку.

1.Голка неправильно встановлена.2.Погнута чи затуплена голка.3.Ослаб гвинт голкового стрижня.4.Встановлено неправильну лапку.

5.Тканина не була зарезервована після закінчення шиття.6.Голка занадто тонка для обробки тканини.

один.Слабка напруга нитки.2.Нитка не відповідає розміру голки.

один.Потрібно встановити голку.2.Голка заплутана або місяць.3.Голка та/або нитка не підходять для обробки тканини.4.Не використовується голка з блакитним наконечником при

Як заправити швейну машинку Janome. Шмайте машину Janome

Робота з тонкими, синтетичними тканинами та тканинами.

п’ять.Неправильно заправлена ​​голка.6.Використовується голка низької якості.

один.Натягування нитки занадто велика.2.Потужність голки неправильно заповнена.3.Голка занадто товста для оброблюваної тканини.4.Велика довжина стібків.Під час шиття дуже тонких тканин підкладайте під низ

1.У тканиннаправителі накопичився бруд.2.Занадто короткі стібки.

3.Не підключений транспортер тканини.4.Чи не відрегульовано тиск лапки на тканину.

1.Машина не підключена до розетки.2.У шпульному відсіку застрягла нитка.3.Махове колесо відключено для намотування шпулі.

один.Щільність стібків петлі не підходить для

2.Прокладний матеріал не використовувався на тканинах

1.У човниковий механізм потрапила нитка.2.У конвеєрній тканині накопичується бруд.

1.Неправильний тиск стопи на тканині.

Page 10 Prince 17Part 8Part 8

Сторінка 11Сторінка 40Змініть шпулькуПеремотайте нитку на шпульку

Сторінка 8Strica 8part 8 Установка-будівельна Lapkustrian 18part 8

Сторінка 17Сторінка 11Сторінка 8Зробіть стібкикоротше.

Page 403Dext StitchyDlinner 6Part 6

Назви частин2

Знімний столик3 Стандартні аксесуари3.4Контроль швидкості шиття4Зміна притискної лапки.5Пластина для штопки5Кнопка реверсу.6Заміна голок.6Таблиця співвідношень голок та ниток.6Встановлення котушкових стрижнів7Заміна шпульного ковпачка7Намотка шпульки8Заправка нижньої нитки.9Заправка верхньої нитки9Витягування нижньої нитки.10Регулювання натягу верхньої нитки.10Натяг нитки при зигзагу.10Зміна натягу нижньої нитки.11Ручка вибору рядків.11Регулювання довжини стібка11Вибір стібків стреч.11

РОЗДІЛ lll. ОСНОВНІ ШВЕЙНІ ТЕХНІКИ

Прямий стібок12Зміна напрямку шиття12Зигзаг13Прямий рядок на важких тканинах.13Підказки та поради з шиття.Шоу 14tracted stitch14.15

Виконання петлі.16 17 Створення петлі вручну 18 19 Стіжки стреч20 Складання.20Шов ракушка21Краєобметний стібок.21Пришивання блискавки22Монограми23Аплікація23Роліковий шов24Штопка та вишивка.25

Освітлений26 розбирання збірки шаттт-машина26 Вантажні машини Truck Wabric27 Машини для машин27.28

Як заповнити швейну машину. пояснює майстер

В основі утворення швейної машини лежить ткати два нитки верхньої та нижньої частини. Якщо розглянути швейну машинку, легко можна помітити ці дві нитки. Верхня йде від котушки і вставляється в вушко голки, нижня виходить з човника і виводиться назовні через отвір голкової пластини. Від правильності їх заправки в машину залежать не тільки якість рядка, але і можливість виконання машинкою швейних операцій.

Тому так важливо для початківців швачки спочатку опанувати навичку заправки нитки.

Якщо у вас одна із сучасних швейних машин, то ви зможете досить швидко та легко опанувати цю навичку. Заправити верхню нитку в них неправильно практично нереально, оскільки спосіб її протягування зовсім нескладний. Для додаткової наочності на корпусі промальовані стрілки, що вказують на послідовність даної операції. Навіть одягати нитку у вушко голки не складе особливих труднощів. Для цих цілей придумано цілий пристрій ниткодівач.

READ  Чому плутається нижня нитка у швейній машині

Інша річ, якщо ви володар ручної швейної машинки. Тут завдання буде складніше.

Розберемо процес поетапно. На малюнку показано тип правильно відфільтрованої верхньої нитки в ручній швейній машині, що вказує основні елементи.

Котушка з нитками 3 надягає на верхній котушковий стрижень.

Перевіряємо положення ниткопритягувача 1 та голки. Їхнє правильне положення крайнє верхнє. За допомогою махового колеса виводимо їх у таке положення.

Нитка протягують вліво до фронтової дошки 5 через її верхній виріз 6.

Потім заводять нитку між шайбами ​​8 і 9 регулятора натягу верхньої нитки 7, потягнувши її за обидва кінці вгору, вводять в петлю ниткопритягувальної пружини 12.

Направляйте нитку і відчула з задньої сторони вуха поля.

Проводять нитку через гачки нитконаправників 14 і 15

Нижня нитка намотується на спеціальну маленьку котушку шпулю. Вона є і у сучасних машин Janome, Brother, Singer та ін., і у машин Подольськ, Чайка ще радянського виробництва. Конструктивно шпульки різних машин не відрізняються одна від одної. Різниця може бути лише в загальних розмірах.

А ось конструкція човникового механізму у машин різна, тому операція заправки нижньої нитки буде відрізнятися.

У сучасних машинах використовуйте човники горизонтального типу. Як видно з назви, робоча площина човника розташована в машині горизонтально, тому шпулька легко лягає в човник і додаткового закріплення не вимагає. Заправка нижньої нитки, як і верхньої, в сучасних побутових швейних машинах відбувається, буквально, одним рухом руки, дотримуючись вказівок стрілок.

Вертикальний тип швейного човна може зустрітися як у сучасних машинах (найчастіше це машини вищого рівня та промислові швейні машини), так і в побутових електромеханічних швейних машинах вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Тут човник розташований вертикально. Для закріплення шпульки в човні використовується спеціальний ковпачок.

Шпулька з намотаною ниткою вставляється в шпульний ковпачок. Нитка протягується через проріз ковпачка під спеціальною косою пластинкою, якою вона дотримується. Потім ковпачок разом із шпулькою надівається на шпильку човника. Для цього потрібно відігнути важіль ковпачка до упору та притримуючи його, надіти ковпачок на шпильку. Установчий палець ковпачка повинен збігтися з вирізом пластини човника. Відпустивши важіль, потрібно одночасно притиснути ковпачок до характерного клацання. Кінець нижньої нитки вільно звисає із ковпачка.

Після того, як був поставлений ковпачок у човник, необхідно витягнути нижню нитку вгору. Для цього слід, притримуючи лівою рукою кінець верхньої нитки (він у нас вставлений у голку), правою не поспішаючи обертати махове колесо. Обертати необхідно доти, доки голка не зробить один повний хід, т.е. вона повинна опуститися в отвір голкової пластини та вийти назад нагору. На верхній нитці виявиться петля з нижньої, яку потрібно витягнути.

От і все. Обидві нитки заправлені і можна безпосередньо приступати до шиття. При правильному виконанні операцій, описаних вище, рядок буде прямий і якісний. Якщо все ж таки якість рядка вас не влаштовує, то можливо потрібні додаткові налаштування. Впоратися з ними вам допоможуть наші майстри з ремонту швейних машин.

Як заправити нитку в промислову швейну машинку?

Промислове швейне обладнання набагато складніше звичайними швейними машинами для будинку. Проте, знаючи певні хитрощі при заправці нитки, можна без проблем самостійно освоїти і цю науку. По-перше, нитка може бути заправлена ​​в направляючому пластині з будь-якої сторони. По-друге, під час намотування ниток на бобіни, потрібно, щоб видалити нитку з голки отвори для того, щоб уникнути плутанини. Нога повинна бути піднята, щоб зуби не стерти занадто швидко. По-третє, якщо ви покласти шматок серветок або офісного паперу в кришку, то бобін буде ковзати щільно. В іншому випадку процес заправки ниток у промислових машинах не відрізняється від звичайних побутових, електромеханічних машин.

READ  Які касети підходять для Gillette Venus

Підготовчий етап

Переконайтеся, що немає ниток, які вам не потрібно зараз. Якщо вони присутні. вони легко витягти.

Перевірте стояння натягувача верхньої нитки. Він повинен бути правильним і працездатним, всі предмети повинні бути у своїх місцях. Якщо є гриль від колишніх потоків, очистіть натяжну кисть. Витягніть і огляньте човник, шпульку з ковпачком на наявність зазубрин.

Згадайте, коли ви востаннє змащували механізм. Якщо це було досить давно, наприклад, минуло понад півроку – розберіть машинку, перевірте стан механізмів.

При необхідності почистіть їх. Використовуйте індустріальне або моторне масло для змащування рухомих частин, що труться. Зберіть машинку, увімкніть її в мережу і проженіть протягом хвилини вхолосту.

Переконайтеся, що за допомогою тестового запуску всі механізми працюють гладко, чітко. Не повинно бути уповільнення, коли ви не очікуєте, а також рухи механізмів з помітними зусиллями.

Встановіть човник на місце, вставте голку, яка відповідає товщині верхньої нитки, якою ви збираєтеся зшивати тканини конкретної товщини та текстури. Для побутових швейних машинок використовуються голки зі зрізаною вздовж з одного боку колбою.

Як шити подвійною голкою?

Асортимент подвійних голок настільки великий, що недосвідченому в кравців тонкощі людині буває складно зробити вибір. Тому перед тим як здійснити покупку та почати правильно шити подвійною голкою, слід розібратися, у чому полягають відмінності.

Насамперед, потрібно визначитися, з яким видом полотна ви плануєте працювати. Виробники випускають голки для тканин:

Не слід використовувати одну голку для роботи з різними типами тканини. Незважаючи на зовнішню подібність, вони мають різний кут заточування вістря, облаштування вушка і жолобка.

Залежно від товщини матерії підбирають номер голки. Для:

Спроби шити подвійною голкою невідповідного номера призводять до пропуску стібків обриву ниток.

Наступний критерій – відстань між голковими вістрями. У маркуванні його вказують після номера, через дрібну межу (солідус). Залежно від типу голки воно може змінюватись від 1.6 до 6 мм.

Голки з міжигольною відстанню 6 мм підходять для побутових машин з висотою стібка 7 мм. Якщо функціонал вашої помічниці обмежений 5 мм, то максимально допустимим параметром буде 4 мм.

  • Зніміть лапку.
  • Вставте голку.
  • Повільно повертаючи махове колесо, опустіть голку у нижнє положення.
  • Якщо вона безперешкодно пройде в отвір, можете починати шити подвійною голкою на машинці.

Щоб освоїти ази пошиття і подружитися зі швейною машиною зовсім не потрібно купувати дороге обладнання з електронним управлінням. Комп’ютерні машинки виконують безліч функцій і призначені для тих, хто вже опанував швейну майстерність. Краще починати з електромеханічних варіантів. Їхній функціонал включає достатню кількість операцій для віртуозного шиття, і розібратися з управлінням таких агрегатів набагато простіше. Хороший вибір буде Janome E-Line 15, Janome Juno 523 або Janome 18e.

Порада: Якщо ви вже придбали машинку, насамперед ознайомтеся з її інструкцією. У ній можна знайти вичерпну інформацію щодо приладу. Навчіться шити на дешевих, простих тканин або непотрібних скорочень матерії, які доступні вдома. Наслідуючи керівництво, потренуйтеся зробити кілька видів швів і прошити рівний рядок, поекспериментуйте з налаштуваннями, замініть голку.

READ  Як шити подвійного голка брата

Обмотка bobring z витягніть маховик праворуч і від’єднати.

Потягніть за махове колесо вправо та відключіть зчеплення.

Відмотайте нитку з котушки. Проведіть її через направник моталки.

Просуньте нитку крізь отвір у шпульці зсередини назовні. Надягніть шпульку на шпиндель моталки, вільний кінець нитки повинен бути нагорі.

Как заправить швейную машинку janome. Sew mashine Janome

ПРИМІТКА: Не пересувайте шпиндель моталки під час роботи машини.

Как заправить швейную машинку janome. Sew mashine Janome

Утримуючи рукою вільний кінець нитки, натисніть на педаль. Коли машина зробить кілька обертів, зупиніть її і обріжте близько до отвору.

Знову натисніть на педаль. Машина автоматично зупиниться, коли шпулька буде повністю намотана. Поверніть стрижень намотивши в початкове положення, пересунувши його вліво, і обріжте нитку.

Натисніть на маховик і підключіть його.

Характеристики

Збірка швейного обладнання всіх сортів Janome бренду здійснюється в промислових магазинах компанії, спрямованої на Тайвань або Таїланд. На ринку такого обладнання побутова та професійна лінія, виробник знаходиться на спеціальному рахунку.

Основна характеристика, притаманні швейними машинами Janome, є надійність, а також прийнятна вартість порівняння з подібними пристроями, запропонованими на ринкових конкурентах.

Різноманітність моделей дозволяє придбати машину виходячи з індивідуальних потреб кожного майстра.

Серед можливостей, які виділяють брендові продукти на ринку, варто підкреслити наступне.

  • Вага. Швейне обладнання Чудова вага. Надійні машини з переважною кількістю металевих складових виділяються невеликою масою, що дозволяє їм створювати мінімум вібрацій у процесі роботи з матеріалом.
  • Контроль. У лінії швейного обладнання, пристрої представлені різними типами управління шинкою. Сьогодні бренд пропонує клієнтам електромеханічні, електронні та комп’ютеризовані агрегати. Як правило, більш просто з точки зору внутрішнього пристрою машини рекомендується для домашнього використання, яке стосується моделей з комп’ютерним контролем, вони користуються попитом у професійному полі. Об’єднуючим моментом для всіх різновидів є висока якість крою. Комплекс на машині пристрою виконує роботу часом швидше.
  • Функціонал. Моделі швейних машин Janome можуть здійснювати простий спектр завдань або виконувати складні роботи, деякі різновиди реалізуються з можливістю шиття з оверлоком. Кількість закладених функцій безпосередньо відбивається на вартості швейних машинок.
  • Комплектація. Як правило, пристрої цього бренду реалізуються спільно з комплектом шпулек, голок, лапок та інших важливих складових. Залежно від наявних функцій у пристрої, комплектуючих може бути більше.
  • Тип маршрутного механізму. Виробник сьогодні реалізує моделі з вертикальним та горизонтальним шатлом. Перший варіант вирізняється тихою роботою. Як правило, цей варіант пристрою найчастіше зустрічається в простих швейних машинах, рекомендованих для домашнього використання.
  • Вартість. В асортименті бренду представлена ​​продукція у широкому ціновому діапазоні.

Як заправити швейну машинку janome. Sew mashine Janome

Така функція дозволяє вибрати автомобіль для індивідуальних потреб, з урахуванням можливостей кожного споживача.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS