Заварювальний чайник з дерев’яною кришкою

Заварювальні чайники TalleR –знайдено 388 товарів.388 товарів

Чайник виготовлений з термостійкого боросилікатного скла:.жаростійка, тому напій довго зберігається гарячим;.стійко до появи подряпин та сколів;.не каламутніє і не вбирає запахів;.стійко до теплового удару завдяки низькому коефіцієнту розширення. З’ї.

Чайник з корпусом із термостійкого скла. Дрібносітчастий фільтр з нержавіючої сталі 18/10 залишає достатньо місця для розкриття та заварювання чайного листя, а також не дозволяє заварюванню потрапити в чашку. Прозоре скло дозволяє контролювати готовність напою. Мало.

Заварювальний чайник у стильному дизайні чудово підійде для любителів гарячого ароматного чаю. Колба чайника має об’єм 1 л, округлу форму та велике опукле дно, яке робить чайник стійким, не дозволяючи йому перевернутись. Світло-сірий чохол неопреновий на блискавці.

Колба виконана з боросилікатного скла, стійкого до перепадів температур. Корпус виконаний із безпечного харчового пластику (РР). Ситечко знімне та виконане з високоякісної нержавіючої сталі. Рекомендується ручне миття. 1,5-літровий обсяг дуже зручний, як.

Матеріал корпусу: скло, матеріал ручки: скло, вигляд ручки: фіксована, об’єм: 1.25 л, можна мити в посудомийній машині

Чайник виконаний з жароміцного скла в комбінації з термостійким пластиком. Форма краю носика перешкоджає утворенню підтікань. Знімний фільтр Куріт для пивоваріння легко піклуватися. Чайник оснащений ручкою, що не нагрівається, з міцного пластику

Об’єм: 0.70 л, матеріал корпусу: скло, особливості: ситечко, матеріал ручки: скло, вигляд ручки: фіксована, висота: 8 см, вага: 0.30 кг, можна мити в посудомийній машині

Об’єм: 0.60 л, матеріал корпусу: скло, особливості: ситечко, матеріал ручки: скло, вид ручки: фіксована, можна мити в посудомийній машині

Чайник виготовлений з термостійкого боросилікатного скла:. термостійкий, тому напій останній зберігається гарячим;. стійко до появи подряпин та сколів;. не каламутніє і не вбирає запахів;. стійко до теплового удару завдяки низькому коефіцієнту розширення.

Матеріал корпусу: скло, об’єм: 1 л, можна мити в посудомийній машині

Чайник виготовлений з борсилікатних скляних температур.Знімний фільтр та кришка виконані із високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10 (AISI 304).Придатний для миття у посудомийній машині без використання абразивних миючих засобів.Не можна використовувати.

Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, матеріал ручки: нержавіюча сталь, вид ручки: поворотна, об’єм: 1 л

Чайник виготовлений з борсилікатних скляних температур. Знімний фільтр та кришка виготовляються з високоякісного бренду з нержавіючої сталі 18/10 (AISI 304). Придатний для миття у посудомийній машині без використання абразивних миючих засобів. Не можна.

Чайник Данкан TR-1350. Високоякісна сталь нержавіюча марки 18/10 (AISI 304). Виготовлений методом завальцювання. Товщина стінки. 0,6 мм, товщина дна. 4.1 мм. Полірування зовнішні. дзеркальна, внутрішня. дзеркальна. Кришка виконана з жароміцного боросилікатного.

Колір: Чорний,Сріблястий,Прозорий; Висота: 18; Об’єм: 0.35; Матеріал корпусу: Скло,Пластик; Матеріал ручки: Пластик; Тип: Френч-прес; Можливість миття у посудомийній машині: є

Чайник заварювальний TalleR 800 мл, термостійке боросилікатне скло TR-31371

Корпусний матеріал: скло, перо матеріал: скло, перо вигляд: фіксований, обсяг: 0.80 л

Об’єм: 1.25 л, матеріал корпусу: скло, особливості: ситечко, матеріал ручки: скло, вигляд ручки: фіксована, вага: 0.36 кг, можна мити в посудомийній машині

Чайник заварювальний TalleR Саймон, 1 л, зі знімним фільтром TR-11345

Матеріал корпусу: скло, матеріал ручки: скло, вигляд ручки: фіксована, об’єм: 0.80 л, можна мити в посудомийній машині

Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10. Має високі антикорозійні властивості, міцний і стійкий до деформації, стійкий до дії кислот і лугів, легко миється. Знімний фільтр для заварювання зручний у догляді. Ідеальна обробка кр.

Матеріал корпусу: скло, особливості: ситечко, матеріал ручки: пластик, вигляд ручки: фіксована, вага: 0.25 кг, об’єм: 0.70 л

Розміри: висота без ручки. 11 см, висота з ручкою. 16 см.Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10.Має високі антикорозійні властивості, міцний і стійкий до деформації, стійкий до дії кислот і лугів, легко миється.Знімний фільтр.

Обсяг: 0.80 л, матеріал корпусу: скло, особливості: ситечко, матеріал ручки: скло, вигляд ручки: фіксована, вага: 0.26 кг, можна мити в посудомийній машині

Потовщений обідок колби підвищує міцність та продовжує термін служби виробу. Форма краю носика перешкоджає утворенню патьоків. Удосконалений прес-механізм: навита пружина сприяє більш щільному приляганню країв фільтра до стінок колби і захищає його.

Посуд марки «Lefard» є еталоном зручності та продуманості.до. над кожною формою та дизайном працює команда дизайнерів та техніків, випробовуючи кожен зразок. Усі фарби для декору та глазур відповідають міжнародним стандартам якості. Запатентована колекція.

Чайник із нержавіючої сталі TalleR TR-11344 «Брент» об’єм 3 л. Товщина стінки. 0,6 мм, товщина дна 4,1 мм.Полірування зовнішнє. комбінована: матова, із дзеркальною нижньою смугою, кришка. дзеркальна, внутрішня. дзеркальна.Кришка з нержавіючої сталі з бакелітової ру.

Френч-прес виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10: міцний та стійкий до деформації; має високі антикорозійні властивості; стійкий до дії кислот та лугів; не змінює смакові якості, запах і колір напоїв, т.до. не вступає в р.

Френч-прес виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10: міцний та стійкий до деформації; має високі антикорозійні властивості; стійкий до дії кислот та лугів; не змінює смакові якості, запах і колір напоїв, т.до. не входить.

Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, об’єм: 1 л

Обсяг: 0.35 л, матеріал корпусу: метал, пластик, можна мити в посудомийній машині

Матеріал корпусу: фаор, матеріал ручки: фаор, вид ручки: фіксована, висота: 13 см, вага: 0.38 кг, об’єм: 0.43 л, можна мити в посудомийній машині

READ  Двері посудомийної машини Bosch

Об’єм: 0.90 л, матеріал корпусу: скло, пластик, особливості: термоізольована ручка, ситечко, матеріал ручки: пластик, вигляд ручки: фіксована

Чайник для заварювання LARA. відмінне рішення для приємного чаювання. Оптимального обсягу чаші вистачить, щоб напоїти чаєм двох-трьох людей. Ергономічні ручка та кришка з курком дають можливість використовувати його однією рукою при доливі води. При виробництві були використані.

Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 18/10: має високі антикорозійні властивості; міцний і стійкий до деформації; стійкі до кислот та лугів; Легкий. Ідеальна обробка країв предметів та висока якість полірування.

Великий заварювальний чайник із сталевим спіральним фільтром у носику. Оригінальна ручка не тільки дає елегантність форми чайника, але також не дозволить кришці падати. Спіральний фільтр не затримує дрібно нарізаний чай, наприклад більшість видів індійського чорного чаю

У чому б ви не звикли заварювати чай, варто спробувати новинку останніх років. Чайні гурмани вже давно оцінили зручність і легкість у використанні чайника GUNFU.З його допомогою за лічені секунди можна приготувати смачний чай у будь-яких умовах. Чайник з.

Чайник з нержавіючої сталі TalleR TR-11339 “Гордон” 2,5 л. Високоякісний бренд з нержавіючої сталі 18/10 (AISI 304). Зроблений методом прокатки.Товщина стінки. 0,6 мм, товщина дна. 4.1 мм. Полірування зовнішні. Матовий, внутрішній. дзеркало. Обкладинка виконується.

Щільно прилеглої обкладинки дозволяє довгий час зберегти аромат напою. Спеціальна форма краю сливи запобігає утворенню субліфів.Оптимальний розмір осередків фільтра забезпечує ідеальну фільтрацію напою, затримуючи чайки.Зручна форма ручок забезпечує надійну ф.

Потовщений обідок колби підвищує міцність та продовжує термін служби виробу. Форма краю носика перешкоджає утворенню патьоків. Розширений прес-верстат: Powered Spring сприяє більш щільній придатності краю фільтра до стін колби і заважає їй.

Чарівний французький бульдог Lover. персонаж-символ цієї ексклюзивної лінії, що включає сучасний посуд, столове приладдя та аксесуари. Чудова риболовна лінія високоякісного вітрофора, позначеного нашим унікальним коханцем за допомогою коханого дизайну.

Чайник заварювальний Об’єм 1 л. Матеріал корпусу та ручки термостійке боросилікатне скло Матеріал кришки нержавіюча сталь 18/10 Знімний фільтр є Чайник виготовлений із термостійкого боросилікатного скла: жаростійке, тому напій довго зберігається гарячим; вуста.

Чайник для заварювання | Історія предметів

Матеріал корпусу: фаор, матеріал ручки: фаор, вид ручки: фіксована, вага: 0.50 кг, об’єм: 0.75 л

Тип: Чайник заварювальний. Переносна ручка: Так. Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь. Колір: Сріблястий. Об’єм, л: 1

Об’єм: 0.80 л, Корпусний матеріал: Скло, Особливості: Ситтер, Матеріал ручки: Скло, Тип ручки: Виправлена, Ви можете мити в посудомийній машині

Заварювальний чайник, 800 мл високоякісна нержавіюча сталь 18/10 термостійке скло знімний фільтр придатний для миття в посудомийній машині!

Зварювальний чайник виготовлений з термостійкого боросилікатного скла, кришка та фільтр виконані з нержавіючої сталі. Вироби зі скла не вбирають запахи, завдяки чому ви завжди отримаєте натуральний, насичений смак та аромат напоїв. Заварювальний чайник зі скла удо.

Матеріал: скло, матеріал ручки: скло, вид ручки: фіксована, вага: 0.61 кг, об’єм: 1.20 л, можна мити в посудомийній машині

Виготовлений з високоякісного боросилікатного термостійкого скла, контейнер-фільтр з харчової нержавіючої сталі 18/10, пластикова ручка, що не нагрівається, зручна кнопкова система відкривання кришки для швидкого вилучення фільтра. Підходить для миття в посудомийному.

Потовщений обідок колби підвищує міцність та продовжує термін служби виробу. Форма краю носика перешкоджає утворенню патьоків. Розширений прес-верстат: Powered Spring сприяє більш щільній придатності краю фільтра до стін колби і заважає їй.

Матеріал корпусу: кераміка, матеріал ручки: кераміка, вид ручки: фіксована, об’єм: 1.50 л

Тип: Чайник заварювальний. Переносна ручка: Так. Матеріал корпусу: Боросилікатне скло. Колір: Прозорий. Об’єм, л: 1,25

Заварювальний чайник виготовлений з термостійкого боросилікатного скла. Чайник оснащений скляною підставкою для підігріву, розрахованою на одну свічку, що гріє. Вироби зі скла не поглинають запахи, так що ви завжди отримаєте природний, багатий смак і аромат n.

Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, покриття: полірований, тип варильної поверхні: склокерамічна

Чайник заварювальний KitchenCraft London Pottery Oval Блакитний сатин, 750мл Насолоджуйтесь чашкою чаю з цим чайником від Лондонської гончарної компанії. Вбудований знімний фільтр з нержавіючої сталі утримує чайне листя, щоб повільно вивільняти аромат протягом.

Матеріал корпусу: скло, особливості: ситечко, висота: 14 см, об’єм: 1 л

Тип: Чайник заварювальний. Переносна ручка: Так. Матеріал корпусу: Боросилікатне скло. Колір: Прозорий. Об’єм, л: 1

Об’єм: 1 л матеріал корпусу: метал, пластик

Матеріал корпусу: кераміка, матеріал ручки: кераміка, вид ручки: фіксована, висота: 14.50 см, діаметр дна: 13.50 см, об’єм: 0.95 л

Об’єм: 0.70 л, матеріал корпусу: скло, пластик, особливості: ситечко, матеріал ручки: пластик, вигляд ручки: фіксована

Матеріал корпусу: фаор, матеріал ручки: фаор, вид ручки: фіксована, об’єм: 1 л

Заварювальні чайники TalleR

Чайник заварювальний TalleR TR-31372 1250 мл., термостійке боросилікатне скло.

Taller Заварювальний чайник Алан TR-1349 1,25 л

Заварювальний чайник TalleR 350 мл (TR-32311)

Taller Заварювальний чайник Уолтон TR-1360 600 мл

Чайник заварювальний TalleR TR-31371, 800 мл, термостійке боросилікатне скло

Taller Заварювальний чайник Тайрон TR-1371 800 мл

Чайник заварювальний TalleR TR-11345 Саймон, 1 л, зі знімним фільтром

TalleR Чайник заварювальний Taller TR-31370

TALLER Чайник заварювальний TalleR TR-31370

Taller Заварювальний чайник Хансен TR-1346 700 мл

Taller Чайник заварювальний Еріл TR-31375 1 л прозорий

Taller Заварювальний чайник Вінсент TR-1347 800 мл

Чайник заварювальний TalleR TR-31370, 800 мл, термостійке боросилікатне скло

Taller Заварювальний чайник Ерінтон TR-1372 1,25 л

Lefard Заварювальний чайник Котики 600 мл

Чайник заварювальний TalleR TR-11345, Саймон 1,0 л

Оригінальний скляний заварювальний чайник з Wildberries та підставка для розігріву.(Зйомки з подругою

READ  Як розібрати змішувач Bosch MFQ 4080

Taller Заварювальний чайник Данлір TR-1370 800 мл

Taller Заварювальний чайник Саймон TR-1345 1 л

Чайник пивоваріння вище TR-31370 800 мл., Термостійкий борсилікат скла.

Чайник зварювання вище TR-11345 Simon, 1 л, з знімним фільтром

Agness Заварювальний чайник з фільтром 700 мл, червоний

Апетитний чайник YZ121 900 мл

Чайник заварювальний TalleR TR-31370, Данлір 800 мл

Еланський галерея зварювального чайника 0.43 л, Совукі

Заварювальний чайник Павич BS-91 113-104565

Чайник заварювальний Lefard 760-311 “Пасадена” 750мл

Чайник заварювальний з метал ситом “Сталь” 1000 мл, 17,5х12,5х11,5 см 3922787

Fissman Заварювальний чайник GUNFU 6534 900мл

11345-TR Чайник заварювальний TalleR “Саймон”, 1.0 л., зі знімним фільтром. (TALLER)

Taller Заварювальний чайник TR-1361 800 мл

Чайник заварювальний TeaStar, “Бамбук”, скляний. 1 л

31375-TR Чайник заварювальний TalleR 1000 мл.Термостійке боросилікатне скло. (TALLER)

Чайник заварювальний cafe concept 1 л темно-сірий

MAYER BOCH Заварювальний чайник 26201 600 мл

Заварювальний чайник Блек Джинс 1000 мл 824-474

Чайник заварювальний з метал ситом “Глянець” 2000 мл, 19х14, 5х19, 5 см, кольори коричневий 3800913

Заварювальні чайники Taller

Чайник із нержавіючої сталі Taller TR-11350 зі свистком, 2.5 л
Чайник для холодних та гарячих напоїв TalleR.
Чайник пивоваріння вище TR-31372 1250 мл., термостійке.
Чайник заварювальний TalleR TR-31370 800 мл., термостійке.
Чайник з нержавіючої сталі вище TR-11352 з свистом, 2.5 л
Чайник заварювальний скло, 1 л, з ситечком, Taller, TR-1375/TR-31375
Taller Заварювальний чайник Вінсент TR-1347 800 мл, прозорий
Чайник заварювальний TalleR TR-11345 Саймон, 1 л, зі знімним.
Чайник із нержавіючої сталі TalleR TR-11352 зі свистком, 2.5 л
Чайник із нержавіючої сталі TalleR TR-11352 зі свистком, 2.5 л
Taller Заварювальний чайник Тайрон TR-1371 800 мл, прозорий

Купити Заварювальні чайники Taller за вигідними Вибирайте найкращі пропозиції з усіх інтернет-магазинів Москви та Росії у каталозі товарів Boxberry. У цій категорії ми знайшли 154 моделей.

Заварювальні чайники

Заварювальний чайник давно став символом сімейного тепла та затишку. Це один з найбільш традиційних предметів у розташуванні будь-якої кухні. Заварник для чаю може бути керамічним, фаоровим, скляним. Також можна підібрати металевий чи глиняний. Різноманітність моделей просто вражає уяву. У нашому інтернет-магазині «Елліна» представлений великий асортимент цих ємностей – великі та маленькі, найрізноманітнішої форми та дизайну.

Кожен клієнт напевно зможе вибрати та купити підходящий заварювальний чайник. Їхня ціна вже вказана в каталозі. Продаж по Москві також здійснюється і великими партіями. оптом. У цьому випадку продукція коштуватиме недорого. Заварник для чаю можна замовити для особистого користування або купити на подарунок. Великий асортимент моделей, а також ціна, сформована у широкому діапазоні, забезпечать величезний вибір для кожного нашого клієнта.

 • Допомога
 • Оплата і доставка
 • Програма лояльності
 • Як замовити
 • Питання та відповіді
 • Конфіденційність
 • Про компанію
 • Про нас
 • Контакти
 • Блог
 • Публічна оферта
 • Для бізнесу
 • Для HoReCa
 • Постачальники
 • Оптовики
 • Ділові подарунки

© 2011-2022 G. Всі матеріали, розміщені на цьому ресурсі (текст та графічний), належать компанії “Сила ідеї”. Будь-яке незаконне використання без письмового дозволу заборонено. Офіційний сайт спеціалізованого інтернет-магазину 101tea.Ро.

Доставити до будь-якого міста Росії, а також в Казахстані та Білорусі

Москва Красноярськ Севастополь Санкт-Петербург Нижній Новгород Сімферополь Волгоград Новосибірськ Сочі Воронеж Омськ Ставрополь Єкатеринбург Пермський Тюмень Казань Ростов-на-Дону Уфа Калина Самара Челябінськ Краснодар Саратов Ярославль

Мінськ Гомель Могильов Вітебськ Барановичі Брест Бобруйськ Гродно Борисов

Алмати Нур-Султан Шимкент Павлодар Караганда Актобе Тарас Сім’ї Уральськ

Ми використовуємо інформацію про IP-адресу, місцезнаходження, а також файли cookie (cookie) для вашої зручності та оптимального функціонування сайту. Прокручуючи сторінку далі, ви погоджуєтеся з використанням цих даних.

Порівняння товарів: Виберіть яку модель вибирати і купити

нержавіюча сталь

 • Об’єм: 1 л
 • Вид на ручку: поворот
 • Матеріал ручки: нержавіюча сталь
 • Вага: 0.6 кг
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Додаткова інформація: товщина стінки. 0,6 мм, товщина дна. 4.1 мм, капсульований дно
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: нержавіюча сталь
 • Siter: Так
 • Об’єм: 1 л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Матеріал ручки: нержавіюча сталь
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Додаткова інформація: Підходить для всіх видів пластин, крім індукції
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: нержавіюча сталь

Скло

 • Обсяг: 0.8 Л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Перо матеріал: скло
 • Вага: 0.4 кг
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Додаткова інформація: кришка з нержавіючої сталі
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: скло
 • Siter: Так
 • Обсяг: 0.6 л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Матеріал ручки: скло
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Додаткова інформація: Силіконова кришка
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: скло
 • Siter: Так
 • Обсяг: 1.2 л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Висота: 12.5 см
 • Діаметр DHA: 13 см
 • Перо матеріал: скло
 • Вага: 0.38 кг
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: скло
 • Siter: Так
 • Обсяг: 0.8 Л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Перо матеріал: скло
 • Вага: 0.26 кг
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Додаткова інформація: кришка з нержавіючої сталі
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: скло
 • Siter: Так
 • Обсяг: 0.8 Л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Перо матеріал: скло
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Додаткова інформація: фільтр з нержавіючої сталі, силіконове покриття
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: скло
 • Siter: Так
 • Обсяг: 1.25 л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Матеріал ручки: скло
 • Вага: 0.36 кг
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Додаткова інформація: кришка з нержавіючої сталі
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: скло
 • Siter: Так
 • Обсяг: 0.7 л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Висота: 8 см
 • Перо матеріал: скло
 • Вага: 0.3 кг
 • Мити в посудомийній машині: Так
 • Тип: Чайник
 • Корпусний матеріал: скло
 • Siter: Так

Скло, пластик

 • Обсяг: 1.25 л
 • Перегляд перо: Виправлено
 • Термічно ізольована ручка: Так
 • Матеріал ручки: пластик
 • Вага: 0.45 кг
 • Тип: Чайник
 • Матеріал корпусу: скло, пластик
 • Siter: Так
READ  Як вставити акумулятори в газовій колонці

Який чайник вибирає і як заварити чай. Чавун, скло, кераміка або вогню

Як вибрати правий чайник з Ісінської глини

В якому блюдо заварює чай? Огляд для чайників

Чайник типова з кнопкою Kamjove для зварювання чаю з дренажем. Огляд, думка. Пиво

Чай з пивоварним чаєм. правильний чайник для чаю Пуер

Я і мій новий посуд, 3 факти про мене/Рецепти та Реальність

Купити за кредитом (6)

Дивний період. до 100 днів. Проблема кредитної картки. є вільним

Кредит готівки в СОВКОМБАНК: сума кредиту. від 5000 до 100 000; Термін кредиту. 12 місяців; Процентна ставка. від 12% річних; Віком. від 35 до 85 років.

Сума першої позики: від 4000 до 15 000; При обробці: до 30 000; Термін першого кредиту: від 1 до 30 днів; Процентна ставка: до 1% на добу; Необхідні документи: паспорт громадянина (тільки дані, без сканування);

Короткі кредити JoyMoney (основний продукт):

Сума займу. від 2000 до 10 000 г.; Термін кредитування. від 16 до 30 днів; процентна ставка. 1% на день; вік. від 22 до 70 років;

Всі відгуки про чайник Gulchy Taller Dunlir TR-31370, 800 мл

Допомагаючи іншим покупцям прийняти рішення щодо вибору товарів, тепер вигідна! Розкажіть про товар, який придбали у нас, та отримайте за це ON-бонуси! Напишіть відгуки про кожен продукт, придбаний в інтернет-магазині Торговий магазин.Ро. Завдяки цьому інші покупці зможуть дізнатися про якість, переваги та можливі недоліки товару, який вони збираються придбати. А Ви за свої відгуки отримаєте заслужену нагороду на ваш бонусний рахунок.

Чайники Taller

Taller Чайник Гордон TR-1339 2,5 л, сріблястий за 4 179

Taller Чайник Брент TR-1344 3 л за 2904

Taller Заварювальний чайник Еріл за 990

Taller Чайник Данкан TR-1350 25 л за 2385

Чайник Taller. Колір коричневий. Сезон: Осінь-зима 2020/2021.

Taller Заварювальний чайник Хансен за 790

Taller Чайник Брент TR-11344 (TR-1344) 3 л сріблястий за 3 732

Чайник TalleR TR-11344 Брент зі знімним свистком, 3 л, для всіх типів плит за 4 690

Чайник Taller. Колір: прозорий, чорний. Сезон: Осінь-зима 2020/2021.

Taller Чайник Едвін TR-1352 25 л за 3192

Taller Чайник заварювальний Ерілл TR-31375 1 л прозорий за 1 394

Чайник заварювальний TalleR TR-31370, Данлір 800 мл за 2 103

Чайник Taller. Колір: срібний. Сезон: Осінь-зима 2021/2022.

Taller Заварювальний чайник Еріл TR-1375 1 л прозорий за 1 665

Taller Чайник Еріксон TR-1381 за 2090

Taller Чайник Робсон TR-1338 25 л за 2820

Teaker Taller 11384-TR “Brownie”, 2,5 л за 3 750

Чайник заварювальний TalleR TR-11345, Саймон 1,0 л за 4407

Taller Заварювальний чайник Тайрон TR-1371 800 мл, прозорий за 1284

Taller Чайник Фолкнер TR-1382 2,5 л, малиновий перламутр за 2890

Чайник заварювальний TalleR TR-31370, 800 мл, термостійке боросилікатне скло за 1 493

Taller Заварювальний чайник Тайрон за 1140

Taller Чайник Еммерсон TR-1351 2,5 л, зелений за 3 815

Чайник Taller. Колір: срібний. Сезон: Осінь-зима 2020/2021.

Taller Заварювальний чайник Уолтер за 1295

Чайник для заварювання | Історія предметів

Чайник заварювальний TalleR 1.25 л TR-31349 за 629

Taller Заварювальний чайник Леонард TR-31362 (1.5 л), чорний на 1 970

Taller Заварювальний чайник Вінсент TR-1347 800 мл, прозорий за 1690

Taller Заварювальний чайник Волтон за 790

Чайник Taller. Колір коричневий. Сезон: Осінь-зима 2020/2021.

Чайник Taller. Колір: срібний. Сезон: Весна-літо 2021.

Вищий зварювальний чайник SIMON на 2 068

Вищий чайник пивоваріння вище 0.8 л TR-31370 за 1 250

Чайник вище. Колір: срібло. Сезон: Осінь-Зима 2020/2021.

Вищий чайник Freece TR-1383 2 L, Помаранчева перлина в 2 304

Вищий Dunlir чайник за 1 024

Чайник пивованю вище 1.25 л TR-31349 за 629

Чайник пивоваріння вище Лаура 0.8 л ТР-31376 за 1 318

Вищий чайник Emmerson TR-1351 на 2 785

Чайник пивоваріння вище Erinton 1.25 л ТР-31372 за 1 488

Чайник вище Едвін 2.5 л TR-11352 за 4 114

Вищий чайник Falkner TR-1382 за 2 090

Вищий чайник Dunlir TR-1370 800 мл, прозорий для 1 492

Чайник зварювання вище TR-11345 Simon, 1 л, з знімним фільтром для 2 399

Taller Чайник Еріксон TR-1381 2,3 л, чорний за 3 145

Чайник з свисток вище brauni 2.5 л TR-11384 за 2975

Чайник TalleR TR-11352 Едвін 2,5 л за 6 721

Teaker Taller 11352-Tr “Едвін”, 2,5 л, придатний для всіх типів тарілок, включаючи індукцію для 5 170

Taller Чайник Норман TR-1342 25 л за 2729

Taller Чайник Гордон TR-1339 25 л за 2889

Taller Заварювальний чайник Алан TR-1349 1,25 л, чорний/прозорий за 690

Чайник заварювальний Taller. Колір: срібний. Сезон: Весна-літо 2021.

Чайник TalleR TR-11384, Брауні 2,5 л за 4 875

Чайник Taller Едвін 2.5 л TR-11352 за 4 114

Taller Заварювальний чайник Бішоп за 1792

Taller Заварювальний чайник Алан за 242

Чайник для холодних та гарячих напоїв TalleR TR-31362 1500 мл за 1860

Чайник TalleR TR-11384 Brownie 2,5л за 3750

Чайник заварювальний TalleR TR-31372, 1250 мл, термостійке боросилікатне скло за 1 776

Чайник заварювальний TalleR Ерінтон 1.25 л ТР-31372 на 1 488

Чайник Taller. Колір: срібний. Сезон: Осінь-зима 2020/2021.

Чайник вище. Колір чорний. Сезон: Осінь-Зима 2020/2021.

Taller Чайник Норман TR-1342 2,5 л, сріблястий за 2 857

Taller Чайник Данкан TR-1350 2,5 л, сріблястий за 4 327

Taller Чайник Флечер TR-1383 2 л за 1770

Taller Заварювальний чайник Ерінтон TR-1372 1,25 л, прозорий за 1776

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS