Змащення для пальто пральної машини з власними руками

Змащення для полиць пральних машин: 4 Основні характеристики

змащення, пральної, машини, рука

Залозою є невелика деталь у пральній машині, яка виконує дуже важливу роль. Він захищає рухомі частини шайби з води, яка обертається в барабані під час миття. Завдяки масляній печі, вода не може потрапити в електронні частини з танка. Залоза носиться на спеціальному рукаві і щільно вписується до зовнішньої частини барабана.

Зазвичай залоза виготовлена ​​з міцного каучуку для виконання функції герметизації, він також з’єднує фіксовану та рухоме частину автоматичної пральної машини.

Залоза, це манжета, може бути виготовлена ​​з різних гумових. силіконових каучуків, фтороку або бутадієну нітрильного матеріалу. Цей елемент постійно тертя і дуже часто його знос є причиною роботи пральної машини.

Щоб продовжити термін служби залози, вам потрібно постійно змащувати його так, щоб він не звільнив. При висиханні гумової манжети до підшипника може отримати воду і привести до серйозного поломки.

Зрозуміти, що залоза очищена досить складно. Визначте цю несправність, яку можна спеціалістувати в звуку пральної машини. Заміна залози краще витрачати в сервісному центрі, але ви можете встановити його вдома клієнтом. в той же час ви повинні розібрати половину сукупності.

Що станеться?

Ринок мастила до обмеження заповнюється різними композиціями, які характеризуються великою кількістю характеристик. Щоб не заплутатися в цьому асортименті і вибрати гідну мастила для полиць пральних машин, необхідно прийняти рішення щодо гідних та найбільш відповідних варіантів.

 • Почнемо з професійних сполук, які виробляються виробниками пральних машин. Такі фірми включають Indesit, який пропонує корпоративний агент Андероля. Ця мастила відповідає всім вимогам, виробляється в банках об’ємом 100 мл та одноразові шприци, призначені для двох використання. Ambligon також зроблений InDesit і призначений для змащення залоз. Відповідно до складу, характеристики та особливості дуже схожі на попередній варіант.
 • Силіконові мастильні матеріали для пральних машин ідеально підходять. Вони є достатньо водонепроникними, витримують низькі та високі температури, не вимивають порошками. Силіконові мастильні матеріали різні, тому що при виборі необхідно ретельно вивчити інформацію на упаковці, так що характеристики композиції відповідають необхідним вимогам.
 • Титанові мастильні матеріали значно довели себе в галузі обслуговування пральних машин. Такі спеціальні водовідштовхувальні композиції рекомендуються використовувати для обробки високо завантажених залоз. Змащення має високу якість, його властивості не зменшуються протягом усього терміну служби.
READ  Заміна нагрітого рушника у ванній кімнаті з власними руками

Вимоги до мастила

Існує категорія власників пральних машин, які, замість спеціалізованих композицій, віддає перевагу використання народних засобів, таких як рослинна олія або жири. Таке рішення, безумовно, більш економічне, але в стані механізму це не вражає кращим способом.

Тому ми настійно рекомендуємо використовувати лише ті кошти, які відповідають наступним вимогам:

Лимонна кислота та гідра-2 змащення для пральної машини. Як є.

 • є вологість, тобто вони не втрачають своїх властивостей, перебуваючи в постійному контакті з водою;
 • не мають агресивного хімічного складу, який не руйнує поверхню залози та металевого валу;
 • Стійкі до температурних крапель, не розкладаються і не втрачають своїх якостей, піддаються впливу на опалення;
 • мають достатню щільність і в’язкість, щоб довго не змити водою.

Який мастил

Перш за все, потрібно вирішити на матеріалі. Експерти рекомендують не поєднувати різні типи, але використовують одну змащення для всіх частин. Магазин не потрібно поспішати. ретельно прочитайте характеристики.

 • вологість,
 • Висока в’язкість,
 • Термостійкість (в деяких машинах є режим кипіння, це означає, що мастила повинна зберігати 90-100 градусів за Цельсієм),
 • Нейтральність.

Останній фактор має велике значення, особливо якщо ми говоримо про підшипник. Вона закриває гумову прокладку. залозу. Агресивна мастила перетворить її на нееластичний диск або у вільній речовині. Така залоза не захищає підшипник, вода впаде всередину, почнеться окислення, і, швидше за все, він зламає предмет, він повинен буде змінити його до нового.

Для очищення від іржі, соляні відкладення (вапно) та бруд зазвичай використовують WD-40. Це найпопулярніший вітчизняний продукт сьогодні, і він повністю справляється з його завданням. Додаткові плюс. тонкі козири на розпилювачі, більш точно годуючи очищувач.

Ці бренди використовуються в семінарах та сервісних центрах, зручно використовувати незалежно. Liqui є найдорожчим, який виплачується з високою якістю та ідеальною сумісності з усіма видами печаток. Anderoll безпосередньо зазначено в інструкціях для машин InDesit як рекомендовано.

READ  Як мити весільну сукню в пральну машину

Мастильні характеристики

Вибір композиції для обробки печаток, ретельно вивчити інформацію про це. Купивши неякісний продукт, ви швидко доведете відновити обладнання. Змащення для елементів миття обладнання має бути:

 • вологість. Вона говорить, наскільки швидка речовина промивається водою. Повільніше, що станеться, чим довше підшипники захищені від впливу вологи;
 • стійкі до крапель температури;
 • Безпечний для залози. Вона не повинна мати агресивних компонентів, які можуть еростичні гуми;
 • в’язкий. Це дозволить продукту не поширюватися протягом усього терміну служби.

Змащення мастило для пральних машин

Високоякісний мастило, який відповідає всім стандартам якості, не може коштувати дешево.

Безпечні мастила краще в спеціалізованих магазинах або сервісних центрах для пральної машини. Для одноразового ремонту не потрібно купувати цілі банківські інструменти, деякі виробники виробляють мастиль у невеликих шприцах. Цей об’єм достатньо для домашнього використання, а ціна невеликої упаковки набагато приємніше для покупця.

Як змащувати печатку пральної машини

Ви змінили підшипники, і тепер вам потрібно вставити залозу, але до того, як вона повинна бути змащена. Для цього візьміть змащення і нанесіть його на зовнішній контур залози з тонким шаром, розмахуючи рівномірно. Після цього вставте залову в нішу в танку. Наступна змащення внутрішнього контуру. Усе! На цьому змащуванні залози закінчилася. Тепер ви можете зібрати пральну машину.

Чому вам потрібна залоза?

Це круглий герметик. Матеріал. гума. Його функція. ущільнюйте прогалини, доступні між рухомими та не рухомими деталями. У машині пральної машини (пральна машина), ущільнювальне гумове кільце необхідне для запобігання витоку в танку. Барабанні підшипники належать до деталей, які захищені від вологи. Це печатка, яка захищає їх від води.

Щоб забезпечити герметичність, гумове кільце, одягнене на вал і вставляється до підшипника, закріплюється з максимальною щільністю. це запобігає воді, що протікає через сполучні очищення. Обертання металевого рукава з печаткою, закріпленим на ньому, призводить до посилення гумового зносу. Щоб уповільнити знос, потрібна спеціальна водяна репелентна змащення.

Виробництво домашнього змащення для змащення пральної машини BORAX

Ми виробляємо заміну

Давайте зрозуміємо, як ви можете дістатися до залози. Тут у вас є крокові дії.

 • Вимикаючи машину з мережі та комунікації, злити залишки води з фільтра для зливу. Він знаходиться під передньою панеллю, за маленьким люком.
 • Зніміть задню частину двох гвинтів, щоб видалити верхню панель. Тепер відкрутіть гвинти навколо периметру задньої панелі, зберігаючи його.
 • Зніміть ремінь приводу від барабана. Я фарбую ручку шків молота, відкрутіть його центральний болт і зніміть танк.
 • Від’єднайте проводку, яка може бути прикріплена до барабана. Він зазвичай закріплений пластиковими затискачами, тому використовуйте щипці.
 • Від’єднання проводки двигуна, відкрутіть кріпильні болти і витягніть електромотор з корпусу. Також видаліть дроти з трубчастого нагрівача.
 • Відкрутіть верхній противажний болт. Зняти його в сторону.
 • Потягніть дозатор для миючих засобів, натиснувши на центральну засувку. Відкрутіть всі болти, які мають панель керування. Запуск пластикових засувок, видалити його і покладіть на вершину корпусу.
 • Відпустіть затискач порожнистого клапана і від’єднайте його від танка. Зніміть порошковий бункер разом з клапаном наповнювача. Для цього зніміть з дротяного клапана і відкрутіть кріпильні болти позаду.
 • Видалити шланг преси, який зазвичай прикріплений до Баку.
 • Відкрийте двері люка, згинаючи герметизуючу гуму, видаліть зовнішній затиск. Заповніть манжету всередині танка. Відкрутіть замку гвинтів UBED, керуючи рукою для пральної машини корпусу, витягніть замок і зберегти проводку.
 • Відкрутіть гвинти навколо периметру передньої панелі, затягніть його і умислює.
 • Зніміть противагу від резервуара, перевантажуючи болти.
 • Проїзд амортизаторів, зніміть гачки танк і витягніть зовні.
READ  Не набирається вода в барабан пральної машини

Ви справлялися з демонтажним баком. Тепер ми зрозуміємо, як отримати достатньо і покласти залову в пральну машину.

 • Відкрутіть гвинти навколо периметру танка. Використовуючи викрутку, зніміть засувки та зніміть верхню половину.
 • Попадання кілька разів на рукаві, виберіть барабан з танка.
 • Зніміть залозу, спускаючись вниз за допомогою викрутки.

Перед установкою залози нанесіть мастило. Запустіть змащення зовнішньої поверхні тонкого шару. Встановлюючи печатку на місці, за допомогою шприца, застосовуйте змащення до внутрішньої поверхні.

Як змінити і розмазати залозу, яку ви розумієте. Залишається збирати машину і насолоджуватися її безперервною роботою. Відео допоможе вам:

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS