Зшиваюча вишивальна машина, брат?

Table of Contents

Брат інновацій. це F480

Брат новобудованого та вишивального машини F480 має чудову функціональність як у шиття, так і в вишиванні. Розширена область для вишивання поєднується з різними можливостями редагування. Різноманітна ціна та успішне обладнання Розроблено позитивні відгуки та експерти.

Вишивка

Розмір максимально можливої ​​вишивки 180×130 мм.

Вбудовані мотиви

Машина пропонує 138 конструкцій різних тем, а також 11 шрифтів у 3 розмірах, оригінальні кадри (загальна 140 шаблонів).

Редагування

Для отримання бажаного результату можна комбінувати та дзеркати зображення, повертати та масштабувати, а також додавати текст.

Машина має USB-порт для швидкого завантаження конструкцій з приводу.

Швейні операції

Автомобіль пропонує 182 операції, включаючи 10 варіантів петлі та 5 шрифтів.

Панель управління

Кнопки пошиття надається без педалей, автоматичних відбитків та контролю швидкості (з зміною ширини ZIG ZABA).

Ноги тиску

До лінії була високоякісна на будь-яких тканинах, машина має просте налаштування ноги на екрані.

Працювати з лінією

Використовуючи вбудовану базу даних Stitch, ви можете створювати нові параметри, редагувати та поєднувати, а потім зберегти їх у пам’яті.

Дисплей

Екран 3,7 дюйма демонструє у повному кольорі всі деталі дизайну.

Нічні датчики

Модель оснащена накладним та нижньою різьбою датчика.

Конвеєр

Нижній системний конвеєр SFDS забезпечує плавне просування будь-якої тканини.

Обладнання

Модель поставляється з великим набором ноги, коліно-інтенсифікатора та твердого корпусу.

Brother Innov-is I (NV I)

вишивальна, машина, брат

Швейна та вишивальна машина Innov-IS I Innov. IS I, машина відмінної якості та виконання, розроблена на основі передових функцій для найбільш глибокого та захопленого швейного користувача, який вимагає найкращого. Ця машина наступного покоління включає 4 концептуальні функції в 1 Копію: Швейна, вишивка, ковдра, творчий ремесло. Він може бути використаний для будь-якого проекту.

Випуск найсучаснішої швейної та вишивальної машини, брат. це я, брат відзначив 100-річчя своєї безперервної роботи з покращення обладнання для шиття та вишивання. Швейно-вишивальна машина Brother Innov-is I — найдосконаліша в технічному відношенні та найпростіша у використанні з усіх наявних на ринку — стане ідеальною помічницею для любительок шиття та надасть їм широкі можливості для реалізації своїх творчих ідей.

З самого початку роботи ви почнете відкривати нові функції та можливості цього автомобіля:

 • Екран з ультра-високою швидкістю обробки дозволяє миттєво знаходити, редагувати та переглядати візерунки вишивання.
 • Нова система природного світла дозволяє бачити всю красу вишивальних кольорів по всій області вишивання.
 • Велика робоча зона та важеля вишивки.
 • Датчик ICAPS (Innov. це безперервний автоматичний датчик тиску) безперервно контролює товщину матеріалу під час шиття та автоматично регулює тиск ноги пресувальної ноги, що забезпечує рівномірність лінії на всіх матеріалах.

Брат інноваційним являє собою швейну машину. це революційна модель, оснащена відеокамерою, яка дає збільшений чіткий образ області вишивки. За допомогою однієї клацання кнопки ви отримаєте зображення точного положення зниження голки. і перед початком шиття.

Уявіть собі, як тепер просто комбінувати різні декоративні малюнки рядка або перетворити будь-який малюнок рядка на точно вирівняний бордюр. Наша ексклюзивна технологія передачі зображень з відеокамери дозволяє побачити зону вишивання та завдяки цьому, отримати більш точну та акуратну вишивку. Так що тепер ви можете зробити майже все. крім помилок! Датчик ширини ліній дозволяє отримувати вишивку та шви професійної якості.

Унікальні особливості Sweene-вишиваючого батарея Onrow-Is

 • Точне позиціонування вишивальних візерунків, де ви хочете.
 • Автоматичне об’єднання початкового положення на камерах.
 • При шитті навколо краю ширина підйому встановлюється автоматично за допомогою інноваційних технологій розпізнавання.
 • Легке вирівнювання вишивальних позицій за допомогою вбудованої камери.
 • Збільшення зображення зони введення голки дозволяє точно розташувати голку у важкодоступних місцях (це особливо корисно при перетинанні кнопок і збігаються з петлями).

Задоволення від роботи із швейно-вишивальною машиною Brother Innov-is I не зрівняється ні з чим. Ця машина має такий широкий спектр функцій, що навіть найскладніша робота стає легкою та приємною.

Включаючи функції, наприклад, автоматичний термін, який здійснюється за цією моделлю. А також систему автоматичного визначення матеріалу, яка постійно відстежує товщину матеріалу під час швейного та регулює напругу нитки та тиску пресувальної ноги, що забезпечує красу та точність лінії.

Гордість брата також є затискаючою ножем ноги, що дозволяє вибрати найбільш відповідний оформлення лап, і це означає спокійно і з задоволенням працювати з вашими улюбленими видами тканин.

Можливість налаштування ширше, ніж у будь-якій іншій моделі:

 • Чотири напрямки стрижнів для котушок (два горизонтальних та двох вертикальних) вдвічі більше звичайних.
 • Рівномірне харчування матеріалу в декількох напрямках. Можливість вишивати пряму лінію в 8 напрямках і зшивання “зигзаг”. у 4 напрямках без повороту матеріалу. Це особливо корисно, коли любите великі продукти та при роботі у важкодоступних областях.
 • 7-сегмент залізничного конвеєра для гладких та рівномірних швейних. а також найбільший з ринку.
 • Механізм швидкого встановлення RAPUTE. почати шиття, достатньо просто вставити бобін з ниткою на місце.
 • Незалежна система обмотки Бобіна з новою функцією контролю швидкості. можливість обмотки нового бобіна під час шиття.
 • Функція “Мій стібка” для повної свободи при створенні власної лінії малювання прямо на дисплеї машини.
 • Найбільший і найяскравіший робочий простір Sweene-вишиваючого брата. це я

Швейна та вишивальна машина Brother Innive-Is i у світлих років перезапису інших подібних автомобілів. Він оснащений вісім світлодіодними лампами, які виділяють повну спектру світла і дають відмінне освітлення, збереження природності кольорів. Унікальна лінза розсіювання створює легку область діаметром 25 см навколо голки.

І подивіться, скільки місця ви повинні працювати! Робоча область більше 12,5 см, а ширина 25 см. це найбільша робоча зона, яка знаходиться на братам автомобілів. Маючи площею 323 квадратних сантиметрів, дуже легко працювати з великими продуктами (наприклад, з покривала або куртками). І те ж саме стосується фігурної вишивки з складним малюнком.

 • Унікальні особливості Sweene-вишиваючого батарея Onrow-Is
 • Унікальні світлодіодні освітлювальні лампи забезпечують яскраве світло і не змінюють природні кольори.
 • Широке розсіювання світла забезпечує максимальне покриття всієї зони навколо голки.
 • Підключення вишитого модульного важіль додатково збільшує робочу область для шиття.
 • П’ять рівнів налаштування яскравості освітлення (включаючи повне вимкнення).
 • Нові легкі у використанні супер-важкі обручі дозволяють вишивати композиції до 30×20 см.
 • Нова коробка для зберігання аксесуарів, укладена в ново-я, я обробляю.

Відмітні особливості: Вбудована відеокамера та функція розпізнавання багатофункціональність 4 в 1: Швейна, вишивка, стеклінг та творча ремісниця. Дозволяє друкувати малюнок на папері передачі, він доводять до продукту та виготовляйте вишивку розширеної системи заповнення. Вимкнення механізму подачі тканини. Пошиття в декількох напрямках, що підключаються до комп’ютера через USB. 3 USB-стоп-стоп-кнопка/Початок шиття по краю за допомогою функції розпізнавання Автоматичне розташування початку вишивальної інновації знайшла красивий новий будинок!

Брат інновацій. це V3

Brother Innov. це вишивальна машина V3 SE пропонує збільшену область вишивання та великий діапазон налаштувань. Експертні відгуки відзначили, що ціна моделі відповідає сучасному дизайну, якості та функціональності моделі.

Крім того, ви можете придбати різні спалахи, особливу ногу з покажчиком та іншими аксесуарами.

Дисплей

Повнокольоровий сенсорний екран з діагоналлю 7 дюймів зробить процесу редагування та вишивання параметрів просто і швидко. Меню російською мовою.

Бібліотека вбудованих конструкцій

Серед 224 дизайну є малюнки на будь-якій темі: свята, символи, тварини та квіти, прикраси. Збільшіть мотив на екрані, щоб переглянути всі деталі.

READ  Як зробити шафу для вбудованої духовки

Шрифти

Автомобіль пропонує 17 шрифтів, включаючи російську та японську мову.

Пошук всередині дизайну

Швидкий пошук з кроком 500 швів вперед і назад, як у кольорових блоках, так і в групах з 100 швів.

Поповнення та прогумність

Автоматичні робочі системи з ниткою значно спрощують підготовку до роботи. Просто натискаючи кнопку для кожного процесу!

Нога з світлодіодним покажчиком (куплений окремо)

Модель може працювати з новою лапою, яка оснащена зручним покажчиком для точного позиціонування.

Освітлення

Машина обладнана природним освітленням з можливістю коригування його. Забезпечив енергозберігаючий режим.

Завантаження

Вертикальна котушка, оравна, вставка для котушки з ниткою, котушка Cap (велика, середня, мала), набір п’яти (супер-високих) 30 × 20 см, коротка довідкова книга, підкладка голки для вишивання, токарна для вишивання “W “, встановити голки (3 голки 75/11, 1 голка 90/4), набір голок з закругленим краєм, нижній потік полі 90WT, ножиці, викрутки (великі, малі, G-подібні, дископодібні), педаль, обручі Для постановки 20 × 20 см, довідник з дизайну, посібник користувача, сітка для котушки, стабілізуючий матеріал, стилус, сумка для аксесуарів, шнур живлення, брок 10 штук, книжкова кришка (встановлена ​​на машині), щітка

Ми пропонуємо нашим клієнтам придбати будь-який продукт з вигідною максимальною знижкою. Знижка розраховується залежно від коливань валютного курсу та коливань закупівельних цін на товари. Для цього ви просто потребуєте, коли замовлення вкажіть у коментарях, щоб ви вже зробили покупку з нами або вкажіть номінацію дисконтної картки та назву організації, і ми перераховуємо замовлення з максимально можливим знижком!

Ми поширюємося на додаткові 2 роки гарантію для будь-якого продукту та забезпечують наявність компонентів, запчастин та аксесуарів!

Огляд вишивальної машини Brother. це 90e. Контроль

У першій частині огляду я описав основні переваги брата. це 90E, що мене привернуло під час пошуку відповідної вишивкової машини для реалізації моїх ідей. Я також поділився своїми враженнями про якість складання та дизайну цієї моделі, докладно описаною про набір аксесуарів, прикріплених до вишивкою, а також доповнення, доступні на платній основі в Інтернеті.

Вибір програми, позиціонування дизайну та зміна налаштувань машини виникає за допомогою сенсорної панелі, яку я скажу вам трохи нижче. На рукаві автомобіля ви знайдете три невеликі кнопки керування, позначені іконками з зображенням ножиць, голок та стрілок. Коли ви натискаєте перший ключ, машина автоматично скорочує верхню та нижню нитки, другий відповідає за позиціонування голки (його підйому та зниження). Також однакова операція може бути виконана по-старому, скручування маховика на собі. Третя кнопка світиться червоним, потім зеленим, сигналізуючи про наявність машини для роботи, а помаранчева під час обмотки біоту. Ми натискаємо його, щоб запустити або призупинити процес вишивання.

На верхньому поверсі машинного рукава ми знайдемо регулятор напруги верхньої нитки. Виробник стверджує, що оптимальне значення цього параметра знаходиться в діапазоні від 2 до 6. Найчастіше я вишиваю з значеннями 6 і 7. Іноді ви повинні налаштувати напругу нитки під час вишивки. Створення пауз під час написання дизайну. Голка я ніколи не зламав, нитка не поспішала.

У верхній частині стійки знаходиться сенсорна панель. Він ділиться на дві частини, ліворуч. це рідкокристалічний дисплей для відображення візуальних даних, а правильне право надається фіксованому ключі керування датчиком. Всі вони обладнані простими та інтуїтивно зрозумілими піктограмами.

Переходячи вздовж лівого рядка зверху вниз: кнопку повернення до попереднього пункту меню або оригінальних налаштувань, двох клавіш для конструкцій прокрутки, налаштувань, кольорів потоку, клавішу вишивання та збереження дизайну в пам’яті машини. Ми натискаємо його під час підтвердження вибору шаблону, а також кожного разу, коли ви імпортуєте певний дизайн з комп’ютера або якщо ми хочемо зберегти зміни в налаштуваннях вишивання (наприклад, положення, колір потоку, кут повороту).

Правий ряд. Ключ перемикання до розділу з вбудованою вишивкою, дотримуючись її. Звернення до списку налаштувань, а останній. зателефонувати. Натиснувши це, ви будете передані до короткого керівництва, який допоможе вам правильно обслуговувати машину. Від себе я можу додати, що це дуже зручний набір міні-ліжечок у картинках, що значно полегшує життя початківців.

Як це не дивно, але в специфікації до машин даного класу не зазначено величину екрану, що зовсім не полегшує прийняття рішення про покупку тієї чи іншої моделі. Тому я вирішив вказати таку інформацію, і сподіваюся, що це буде корисним для вас. Довжина панелі датчика становить 10,5 см, а ширина. 4 см, а сам дисплей має розміри 7,3 на 4 см.

З’єднання з’єднання

На правому кінці машини є слот для фірмової карти пам’яті та роз’єм для підключення USB-шнура, який, у свою чергу, використовується для підключення пристрою до комп’ютера. З картами брата я не працював з однієї простої причини: достатньо для оплачених та безкоштовних конструкцій в Інтернеті, а оригінальні карти з вишивкою дуже дорогі. USB-слот для підключення оригінального брата флеш-накопичувача в цій моделі не надається, але я не відчуваю потребу в ньому.

На додаток до вбудованих вишивальних конструкцій та алфавітів, в машині надається додаткова пам’ять, яка вміщує до 13 шаблонів. Туди за бажання можна завантажити робочі файли з комп’ютера та зберегти їх для подальшого використання. Також знайдете вбудовані конструкції з зміненими налаштуваннями. У цьому випадку вихідним файлом залишається недоторканим. Крім того, тимчасова пам’ять копіює дизайн, який зараз під час роботи, тому не бійтеся, коли машина запропонує вам видалити його після завершення процесу вишивання. Вихідний файл залишатиметься безпечним та підтримувати (у випадку вбудованих візерунків).

Маленькі різні речі з файлами, завантаженими з комп’ютера. Ось алгоритм збереження імпортованих вишивальних конструкцій.

 • Увімкніть машину та підключіть кабель до комп’ютера, тоді як брат Innov. це 90E, визнається звичайним USB-приводом.
 • Скопіюйте необхідні файли.
 • На РК-дисплеї виберіть піктограму підключення до комп’ютера.
 • Виберіть потрібний дизайн (по одному) і натисніть клавішу збереження, яка з’явиться у верхній частині екрана. Після цього ви можете почати вишивку, від’єднати шнур з машини.
 • Після закінчення процесу вишивки або видалити дизайн (програма автоматично запропонує вам цю опцію), або зберегти його в пам’яті пристрою, натиснувши кнопку збереження (нижня у правому ряду).

Внесення змін у вишиванні

Як шити і вишивати? WASTENENEOE вишивальна машина Brother Innov. це F480.

Вбудована програма для пристроїв дозволяє регулювати розташування шаблону у межах допустимої робочої площини машини (10×10 см), змінити кут обертання та розміри конструкцій, а також вишиваючи їх у дзеркальному відбитті. Я не буду описувати всі ці дії, просто скажіть, що з налаштуваннями працюють легко. Всі інтуїтивно зрозумілі, а в інструкціях такі моменти описані дуже детально.

Під час вишивки дизайну є можливість стрибати з одного кольору до іншого. Наприклад, шаблон складається з чотирьох елементів кольору. Після закінчення вишивки в одному кольорі (спочатку) ви вирішили продовжити пізніше і вимкнено автомобіль. Наступного разу ви можете почати працювати не з першого, але з другого (або будь-якого) кольору.

Ця функція допомагає в тому випадку, якщо ви помилилися кольором: процес обстрочки слід зупинити, сперечатися нитки невідповідного забарвлення і запустити вишивку невдалого елемента від початку.

Заправка верхньої нитки і боббіння

Щоб зафіксувати верхню нитку, спочатку потрібно витратити його по шляху, позначеному на корпусі машини з невеликими стрілками з цифрами. Ця модель оснащена справді королівським механізмом для вживання нитки. Я хотів би, щоб всі мої автомобілі мали подібний ниток. Для заправки ниток у грі просто натисніть кнопку важіль, розташовану на кінці машинних рукавів. От і все! Тема автоматично поширюється на голку Ушко.

Шаттл для цієї моделі є горизонтальним (як у всіх домашніх вишивальних машинах), і тому котушка встановлюється на його місці всередині бобінового відсіку у фракції секунди, розтягування нитки відрізаний спеціальним ножем, що міститься в Дизайн машини. Одночасно витягніть нижню нитку. Просто закрийте прозору кришку і вишити. Автомобіль повідомить вам про необхідність заміни бобіна.

Моя порада всім початківцям вишивальникам і вишивальницям: не нехтуйте доглядом за машиною, регулярно робіть очищення та змащення човникового механізму, а також рухомих частин машини. Для цих цілей я використовую спеціальну вазеліну масло. Догляд за цією моделлю повністю легко. Голка легко видаляється, кришка боббіння видаляється, що виявляється не в кожній швейній машині (наприклад, у моїх співак талант 3323 мені довелося працювати викруткою, щоб дістатися до трансферу). Якщо ви вишиваєте щодня, то змастіть човник (не плутати з кришкою!) принаймні кожен день і слухайте ваш автомобіль. Скрипати і дає шлюб. Отже, пропускає увагу і догляду.

READ  Маленький дизайн кухні з пральною машиною

Особисті враження та поради

Він змушений визнати, що він завжди лікувався з обережністю до швейних машин, фаршированої електроніки. Для мене немає нічого більш надійного, ніж старі хороші механічні перемикачі та регулятори налаштувань. Тому придбання брата нового. це 90e, було для мене кон’югат з рядом сумнівів. Я пам’ятаю, що вона торкнулася сенсорного екрану з тремтячими руками, боїться кинути шию моєї краси. Після декількох пробних сесій вишивки ми стали друзями, і тепер я не можу собі уявити, як це робило без цього, агрегату.

Ця модель не створює багато шуму під час роботи, але оскільки я досить вишиваю, я вважаю за краще залишити його в наступній кімнаті, відвідуючи лише заміну нитки. Крім того, вона гіпнотизує мене. Дуже цікаво спостерігати процес створення вишивки.

Коли я вибрав машину, я не приділяв уваги до такого параметра, як вишивальна ставка. Ця модель здатна скласти до 400 стібків за хвилину. Завершення великих конструкцій з щільним стоком може зайняти 30-40 хвилин (залежить від вишивки). З повітряними візерунками він дуже швидко справляється. Наприклад, на вишивці цього елегантного метелика пройшла близько 9 хвилин.

Багато власників вишивальних машин (різні моделі від різних виробників) скаржаться на конструкції, елементи яких викладені контуром (наприклад, у вишивці з серії Disney), абстрактна лінія не завжди збігається з регіоном. Такі грішники, на жаль, було помічено для брата інновацій. це 90e. Але такі розбіжності далекі від усіх вишивальних конструкцій, і якщо є місце, відхилення від норми мінімальна. протягом 1 мм, а не на всьому шаблоні, але на його невеликій частині. Що стосується моделей без контуру, у мене немає проблем до автомобіля. Результат завжди виправдав мої очікування.

Отже, брат Innov. це модель 90e, чудово підходить для домашнього використання або малого сімейного бізнесу. Фраза ідеального значення для грошей може звучати дещо виступаю, але це є. Для брата нового. це 90e вишивальна машина, вона відносно недорога, а якість пристрою перевищує всі очікування.

Вовка, не нужна тебе такая машина, брат

На додаток до чудової вишивки за допомогою брата Innov. це 90E, ви можете створювати чудові проекти з елементами застосувань та розширеними листівками, а також використовувати його для декоративного мінімального розщеплення для ковдру. Загалом, ваші можливості обмежуються лише вашою фантазією та розміром обличчя. Ви не можете уявити собі, наскільки приємним і цікавим працювати з такою машиною! Це просто мрія голки. Цей пристрій неймовірно розумний: він скаже вам, що нога не опускається, верхня нитка неправильно заповнена, або нижня нитка закінчиться. Це кава в ліжку не приносить.

Швейна машина Brother Innov-‘is i-leden 510 продуктів.510 продуктів

Ротаційний горизонтальний трансфер, 60 Вт, сенсорний дисплей, порт USB, максимальна довжина стібка: 5 мм, максимальна ширина стібка: 7 мм, максимальна швидкість вишивання: 400 краватка/година, обкладинка: м’яка, довжина: 41.90 см, Висота: 30.70 см, вага: 6.50 кг

Електромеханічний, гойдальний трансфер, напівавтоматичний петля

65 Вт, сенсорний дисплей, контроль з ПК, порт USB, кількість швейних операцій: 851 штук, платформа рукав, обкладинка: м’яка, вага: 21.40 кг

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, вишивальний блок, петля

Поліпшити свої швейні навички разом із простим у використанні нової машини 10А. Система швидкого заповнення нижньої нитки та вбудованого полегшення нитки полегшує початок роботи, а контроль швидкості за допомогою регулятора забезпечує гладку шиття в складних місцях.

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 14, цикл-напівавтоматичний

Модельний діапазон 2019 року. Брат сучасної шийної машини 210e. Сучасна комп’ютерна швейна машина з великим вибором ліній для декоративної обробки та пескор. Виконує 210 типів стібків та вишивання двох типів шрифтів та символів 210 вбудованих ліній, в.

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 50, петля

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 100, петля

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 294, петля

Брат інновацій. 550 SE, створений шляхом розрахунку шанувальників швейного одягу. Машинове обладнання включає в себе спеціальні інструменти та аксесуари, які будуть кращими і більш комфортними. Вартість моделі відповідає функціональності. Машина виконує всі види ліній.

80 Вт, сенсорний дисплей, керування з ПК, порт USB, максимальна довжина стібка: 5 мм, максимальна ширина стібка: 7 мм, максимальна швидкість вишивання: 1050 краватка/год, кількість швейних операцій: 727 штук, обкладинка: жорстка, довжина : 32.10 см, ширина: 66.20 см, ти.

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 49

Купуючи швейну машину, ви можете не тільки ремонтувати одяг, але й легко шити будь-якої необхідної речі. Швейна машина VLK Napoli 2400 буде вашим незамінним помічником, поворотом шиття в творчий та захоплюючий процес.Функціональні особливості: 19 думок.

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 561, вишивальний блок, петля

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, вишивальний блок, петля

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 40, петля-машина

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 80, петля

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 30, петля

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 99, петля автоматична

Електромеханічний, гойдальний трансфер, швейні операції. 7, цикл-напівавтоматичний

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 37, петля автоматична

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 232, вишивальник, петля

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 531, вишивальник, петля

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 36, петля

Область вишивання Машина виконує вишивку на площі 18 см х 13 см. Вбудовані конструкції вибирають з 136 попередньо встановлених конструкцій: абстракція, тварини, рослини, тематичні вибори тощо. Шрифти в пам’яті автомобіля ви знайдете 6 шрифтів у 3 розмірах. Кадри до.

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 1500, вишивальник, петля

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 14, цикл-напівавтоматичний

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 429, петля

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 531, вишивальник, петля

Електромеханічний контроль розмахуючи Шаттл Пошиття в декількох напрямках Кількість операцій: 12 Обробка петлі Ковентна лінія, еластична лінія, еластична прихована лінія

Електромеханічний контроль розмахуючий Шаттл Кількість операцій: 12 Обробляючи петлі стелажні лінії, секретна лінія, еластичний стібок

55 Вт, сенсорний дисплей, керування з ПК, порт USB, максимальна швидкість вишивання: 850 краватка/година, кількість швейних операцій: 149 штук, рукав платформа, обкладинка: м’яка, вага: 15 кг

Електромеханічний контрольний горизонтальний трансфер Кількість операцій: 37 Регулювання під тиском на тканині Автоматичний петля обробка лінія обробки, секретна лінія рукавна платформа

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 17, цикл-напівавтоматичний

Як шити і вишивати? WASTENENEOE вишивальна машина Brother Innov. це F480.

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 14, цикл-напівавтоматичний

Комп’ютерний контроль горизонтального вишивального вишивального блоку, що включає з’єднання з комп’ютером, що поширюється в декількох напрямках стабілізатора стабілізатора про видатковий відрізаний тиск на лінії стелажної лінії, секретної лінії, еластичних ліній, електронної пошти.

Цей пристрій призначений для читання вишивки від оригінальних братів-карток на брат ново-я/тобто швейну та вишиваючу машину. Підключивши його до USB-роз’єму брата Innive-IS I/IE та встановлення будь-якого. Ви можете легко вишивати, як малюнок

232 Швейні операції: Автоматична петля (10 видів) Робочі лінії Декоративні лінії Еластичні лінії 5 Типи швейного алфавіту (1 російська) Вишивка на вершині Sweene-Enminery Brother NV 2600: Максимальна область вишивання 160?260 мм 138 Вбудована вишивка M.

Електромеханічний, гойдальний трансфер, швейні операції. 23, петля автоматична

Електромеханічний, гойдальний трансфер, швейні операції. 14, цикл-напівавтоматичний

66 Вт, сенсорний екран, контроль з ПК, порт USB, кількість швейних операцій: 775 штук, платформа рукав, вага: 21.40 кг

232 Швейні операції: Автоматична петля (10 видів) Робочі лінії Декоративні лінії Еластичні лінії 5 Типи швейного алфавіту (1 російська) Вишивка на вершині Sweene-Enminery Brother NV 2600: Максимальна область вишивання 160?260 мм 138 Вбудована вишивка M.

READ  Що означає віджимання в пральній машині

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 14, цикл-напівавтоматичний

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 17, цикл-напівавтоматичний

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 50, петля

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 18, петля-машина

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 27, петля автоматична

Гладка швидкість регулювання, сенсорного кольору, USB-порт, максимальна швидкість вишивання: 650 стяжок/год, кількість швейних операцій: 149 штук, платформа рукав

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 182, петля автоматична

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 20, петля

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 37, петля автоматична

Комп’ютерний контроль Горизонтальний трансфер Кількість операцій: 110 Стабілізатор Пролкова сила Регулювання тиску Тиск на тканині Автоматична петля обробка лінії обробки, еластична лінія, еластичний прихований лінійний швейний консультант, кольорові Ши.

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 80, петля

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 14, цикл-напівавтоматичний

Вовка, не нужна тебе такая машина, брат

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 15, цикл-напівавтоматичний

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 17, цикл автоматичний

Комп’ютерна швейна машина. Janome HD6130. Основні переваги: ​​30 Швейні операції, армована голка, додаткова підйомна нога, швидкість швейної швидкості, вбудована нитка та світлодіодне освітлення. Можливість шиття без педалі, шиття з вільним Р.

Сучасна комп’ютерна швейна машина Брат ST55E з рідкокристалічним відображенням та електронним управлінням. Особливості машини: 49 Операція, 5 типів петлі, лінії розгону, трикотажні лінії, приховані лінії, декоративні лінії, вбудований нітебут.

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 150, цикл автоматичний

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 100, петля

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 294, петля

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 918, петля автоматична

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 35, цикл-напівавтоматичний

Роторний вертикальний трансфер, 50 Вт, гладка швидкість регулювання, регулювання тиску, сенсорний монохромний дисплей, керування з ПК, USB-порт, максимальна швидкість вишивання: 650 краваток/год, кількість швейних операцій: 142 штуки, платформа шланга, покриття.

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 40, петля-машина

Електромеханічний, гойдальний трансфер, швейні операції. 21, петля-машина

Тип: електромеханічна швейна машина; Освітлення: Так; Автомобільні нитки на бобіні: Так; АВТОВДАВНА НОЧАЙСЬКА ВЛОГА: ТАК; Загальна кількість рядків: 70; Робочі лінії: 21; Секретні лінії: Так; Лінії Overlock: 4; Трикотажні лінії: 8; Декоративні лінії: 41; До.

Це новинка 2020 року в лінії швейних машин мс. Маючи у своїй арсеналу 40 швейних операцій та швейної функції з подвійною голкою, ця модель стає незамінним помічником для початківців, так і для професійних сидінь та кравців. Все-металевий ліжко та клас.

Стіки, шиття, суші, Хешед за кілька хвилин. Будь-які тканини, штори, сумки

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 40, петля-машина

Комп’ютер, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 561, петля-машина

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 60, цикл автоматичний

Електромеханічний контроль горизонтальний Шаттл Кількість операцій: 15 Напівавтоматична обробка петлі Еластичні лінії, Платформа з пружними лініями Рукав

Комфорт 2530 Надійний і простий у використанні електромеханічна швейна машина. Є всі необхідні типи ліній для повного швейного, включаючи трикотажні, лінії розгону та петля в напівавтоматичному режимі. Liquameaker допоможе швидко легко.

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 59, петля-машина

Швейна машина NECCHI 4117 включає в себе платформу, за допомогою якої ви можете легко виконувати неймовірно плавні лінії навіть у найбільш важкодоступних місцях. Для забезпечення компактного зберігання різних аксесуарів, виробник наданий у домовленістю.

Електромеханічний, поворотний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 16, петля

Електронний, роторний горизонтальний трансфер, Швейні операції. 70, петля

Швейна машина Comfort 115 відноситься до нового модельного діапазону, випущеного в 2020 році. Модель побутової машини комфорту 115 має трансфер до горизонтального типу, який дозволяє працювати з шовком та трикотажним, бавовною, а також з тканинами середньої товщини і щільно.

Цей майстер-клас буде тим, як це неможливо тих, хто майже готується до довгоочікуваного вечора в рік, купив або зшив вечірній наряд, але аксесуар []

Наближається серія новорічних партій та корпоративних заходів. Якщо ви хочете подивитися на них особливі та унікальні, то цей проект до нового року для вас! Сьогодні ми покажемо, як []

Багажне тег. важливий і необхідний атрибут будь-якого мандрівника. Використовуючи його, ви можете легко розпізнати свій багаж на стрічкові конвеєр, а також у випадку втрати багажу []

У першій частині цього проекту ми зшили маску для очей. У цій частині ми будемо зшивати сумку для ванних аксесуарів та вишивання на рушнику.

Швейна та вишивальна машина Brother Innov. це F480

Швейна машина Brother. це F480 швейна машина справляється як з швейними продуктами, і декоруючи їх з вишивкою: patchwork, stilling або мережива вишивка. здивування ваших близьких з новими проектами та творами! При необхідності підключено вишивка, а набір з 138 мотивів дає змогу показати дизайнерський талант. Максимальне вишивальне поле має швейну машину. 180 x 130 мм. Для вас є камера такого ж розміру в комплекті, і навіть надвисокі багатопозиційні камери 300 х 130 мм. Ви також отримаєте набір з 12 фірмових лап, які додатково розширюють свої творчі можливості.

Японська новизна брата Innov-IS F480 оснащена 182 рядками, включаючи декоративні, 10 варіантів петлі в автоматичному режимі, 5 алфавітів у режимі шиття та 11 у режимі вишивання, які, крім того, доступні у трьох розмірах.

Основні відмітні риси брата Innov-IS F480 швейна машина є покращеними заправкою нитки, автоматична обрізка нитки та інноваційної системи керування. Завдяки цій унікальній системі приводу, просування тканини захоплюється його гладкості, і лінія виявляється нематеріалом на тканині будь-якої щільності. І датчик верхньої та нижньої нитки швейної машини завжди буде своєчасно попередити вас, якщо нитка несподівано розривається або закінчується, що важливо для великих вишивальних проектів.

Ця модель бренду, подібна до нього, буде доступна на сайті, стане вашими кращими помічниками у процесі швейного та вишивання!

Вишивка

Розмір максимально можливої ​​вишивки 180×130 мм.

Вбудовані мотиви

Машина пропонує 138 конструкцій різних тем, а також 11 шрифтів у 3 розмірах, оригінальні кадри (загальна 140 шаблонів).

Редагування

Щоб отримати бажаний результат, ви можете поєднати та дзеркальні зображення, поворот та масштабування та додати текст.

Машина має USB-порт для швидкого завантаження конструкцій з приводу.

Швейні операції

Автомобіль пропонує 182 операції, включаючи 10 варіантів петлі та 5 шрифтів.

Панель управління

Кнопки пошиття надається без педалей, автоматичних відбитків та контролю швидкості (з зміною ширини ZIG ZABA).

Ноги тиску

До лінії була високоякісна на будь-яких тканинах, машина має просте налаштування ноги на екрані.

Працювати з лінією

Використовуючи вбудовану базу даних Stitch, ви можете створювати нові параметри, редагувати та поєднувати, а потім зберегти їх у пам’яті.

Дисплей

Екран 3,7 дюйма демонструє у повному кольорі всі деталі дизайну.

Нічні датчики

Модель оснащена накладним та нижньою різьбою датчика.

Конвеєр

Нижній системний конвеєр SFDS забезпечує плавне просування будь-якої тканини.

Обладнання

Модель поставляється з великим набором ноги, коліно-інтенсифікатора та твердого корпусу.

один. БЕЗКОШТОВНИЙ КОНТРОЛЬНИЙ КОНТРОЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК З Демонстраціям придбаних технологій: Комп’ютерні машини, Швейні та вишивальні машини та прасувальні системи.

2. “Обмін кур’єром”. при обміні товарами до іншого протягом 14 днів з дати придбання в магазині Techt, наш кур’єр доставляє вам новий продукт, а старий бере.

Увага! Якщо ви плануєте платити за банківську картку (Visa, MasterCard, Maestro Card) , Попереджати оператора про це заздалегідь. Кур’єр буде виданий термінал для отримання банківських карт.

Збережіть свій час, замовити доставку до будинку!

Щоб дізнатися деталі, зателефонуйте тілом. 8 495 970-28-84.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS